Rezidenční areál tvoří 6 budov s centrální recepcí, podzemními garážemi a obchodním centrem. Celkem je zde 269 bytů k pronájmu, od malých garsonek 1+kk až po velké byty typu 4+kk. Byty jsou kompletně zařízené, některé mají zahrádku, jiné terasu nebo balkon s romantickým výhledem na Vyšehrad. V každém bytě se nacházejí dřevěné podlahy a kvalitní okna. V obývacím pokoji a koupelně je zabudováno podlahové topení. Vybavení bytů je stylové a elegantní, řídí se rafinovanými trendy moderního bydlení západního stylu. Díky vestavěnému nábytku na míru a dostatku úložných prostor je interiér odlehčený a vzdušný, a vy se tak můžete doma cítit pohodlně a uvolněně. V bytě vám z praktického hlediska nebude nic chybět. Je zde televize se satelitními kanály i internetové připojení. Kuchyně disponuje mj. myčkou a digestoří, koupelna pak pračkou i sušičkou. Veškeré spotřebiče v bytě jsou kvalitní a energeticky úsporné. Můžete si též pronajmout byt např. s vinotékou či saunou a klimatizací. Své auto zaparkujete bezpečně v podzemních garážích.

Albertov Autor: Reklama AlbertovAutor: Reklama

Rychle a bez provize

Byty jsou připravené k okamžitému nastěhování. Velkou výhodou je skutečnost, že pronájem bytu je realizován přímo od majitele, a vy tak nemusíte platit žádnou provizi realitní kanceláři. Bytů k pronájmu je zde dostatek, a vy si můžete vybrat, který byt bude nejvíce vyhovovat vašim představám o domově a požadavkům na bydlení. Jednotlivé byty je možné si prohlídnout na místě či virtuálně na stránkách Albertova. Areál má příjemnou a klidnou atmosféru. Je uzavřen a střežen kamerovým systémem, který vám zajistí bezpečí. Na centrální recepci, která poskytuje kompletní správu areálu i pohotovostní služby mimo pracovní dobu, si dle vašeho přání snadno zařídíte i nadstandardní služby, např. pronájem zasedací místnosti nebo úklidový servis. Také zde můžete získat informace o kulturním a sportovním vyžití v Praze, objednat si taxi či využít úložiště pro kola a kočárky.

Albertov Autor: Reklama AlbertovAutor: Reklama

Nákupy i zábava

Součástí rezidenčního areálu je rovněž obchodní centrum, které doplňuje další přednosti tohoto komfortního bydlení. V obchodním centru naleznete mj. restauraci, supermarket, řeznictví, květinářství, lékárnu či optiku a trafiku. Potřebné věci tak budete mít na dosah ruky. Navštivte Albertov Rental Apartments a přesvědčte se sami o jedinečné atmosféře tohoto rezidenčního areálu. Pokud si zde pronajmete byt, zaručeně budete se svým novým domovem maximálně spokojeni.