Sídlo slavného zpěváka leží v kalifornském Los Olivos a zpěvák Michael Jackson ho ještě před svou smrtí v roce 2009 prodal společnosti Colony Capital. Jejím šéfem je Thomas Barrack, důvěrník a finanční společník současného amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Barrackova společnost nechala celé sídlo důkladně renovovat, zrušila zoo a některé další části. Zachovala však požární stanici, stodolu a nádraží s kolejištěm a depem, které byly navrženy a zařízeny v disneyovském stylu.

Ranč Neverland, který se teď bude na trhu prodávat pod názvem Sycamore Valley Ranch, se rozkládá na ploše skoro 1100 hektarů! Jen hlavní budova pokrývá celkovou plochou podlah přes 1100 čtverečních metrů! U domu se samozřejmě nachází i bazén s plochou 344 čtverečních metrů a na celém pozemku stojí dohromady 22 objektů, mimo jiné i kino s 50 místy k sezení!

Neverland, který Michael Jackson vybudoval v disneyovském stylu, vešel ve známost zejména poté, co v roce 2005 zpěvák čelil sérii obvinění ze zneužívání dětí. K těmto zločinům mělo docházet právě na ranči. Zpěvák byl ale později soudem osvobozen.