Mega sídlo v Connecticutu, které americký rapový zpěvák a držitel ceny Grammy zakoupil v roce 2003 od boxera Mika Tysona, se již čtyři roky nato objevilo poprvé na realitním trhu. Za původní cenu o něj nebyl zájem, a tak postupem let 50 Cent svou nabídku stále snižoval, až se dostal na částku “pouhých” 3 milionů dolarů, za které byla nemovitost nyní konečně prodána. Co je však zajímavé a také svědčí o zpěvákově smyslu pro dobročinnost, celý zisk dostane nadace G-Unity, jež se zabývá finanční podporou neziskových organizací.

Rodák z Queensu koupil původně tuto nemovitost za 4,1 milionu dolarů, ale nechal ji z velké části přebudovat a zrenovovat, a proto se konečná částka vyšplhala na takto astronomickou výši.

Ve vile se nachází celkem 21 ložnic a 25 kompletních a polovičních koupelen! Dále zde najdete 9 moderně vybavených a opravdu rozlehlých kuchyní, k nim přiléhající jídelny a velké společenské místnosti, které snad ani nelze jednoduše nazvat obývacími pokoji.

50 Cent Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Kromě tohoto “základního” vybavení má vila venkovní rybník, na jehož protějším břehu stojí zahradní domek, který lze rovněž využít pro návštěvu, která by například chtěla mít více soukromí. V blízkosti stojí také venkovní bazén s uměle vybudovanými zákoutími a menšími průplavy a jeskyněmi, půvabně dekorovanými kamennými zídkami porostlými zelení.

V domě, zaujímajícím užitnou plochu téměř 5000 metrů čtverečních, se dále nachází vlastní noční klub s kompletním technickým vybavením pro diskotéku či party, soukromé kino, posilovna, velká herna, nahrávací studio a vnitřní bazén. Zkrátka co se týče zábavy, nezapomněl 50 Cent snad na nic. Venku dále najdeme basketbalové hřiště a rozlehlou terasu s lehátky a dalším zahradním nábytkem skýtajícím pohodlí při odpočinku či zahradních večírcích.

50 Cent Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Od domu vede perfektně upravená příjezdová cesta, která končí u zahradní brány, lemované po jedné straně sochou lva a po druhé straně strážním domkem. Celý pozemek je obehnán velkou kamennou zdí poskytující dostatek soukromí před okolním světem a zvědavými okolojedoucími. Celková plocha pozemku čítá více než 17 akrů půdy.