Ray Romano bude pronajímat svůj dům stojící v Malibu. Pronájem bude stát 175 000 dolarů měsíčně. V domě na pozemku o rozloze 1 524 metrů čtverečních se nachází 7 ložnic a 8 koupelen.

Dům má co nabídnout

Mezi přednosti, které dům nabízí, patří samostatně stojící dům pro hosty, velká terasa, vestavěný gril, ohniště, bazén, ale i velká relaxační zóna, v níž najdete i vířivku a saunu.

Podívejte se na další z domů, které celebrita vlastní:

Zdroj: Youtube

V sousedství žijí celebrity

V hlavním domě naleznete 5 ložnic, v domě pro hosty další 2. Dům byl postaven v roce 1949. V sousedství bydlí například Pierce Brosnan a Dustin Hoffman. A není divu, že se zde celebritám líbí. Prostředí je krásné.

Interiér je zařízen tak, aby působil vzdušně

Do domu se vstupuje přes foyer s otevřeným schodištěm, odkud lze částečně vidět do prvního patra. Velká okna se starají o dostatek světla, takže interiér působí ještě vzdušněji.

V přízemí se nachází prostorná kuchyň s žulovou pracovní deskou, nerezovými spotřebiči a okny. Podlahy jsou z tvrdého dřeva, částečně otevřené police a barové sezení dotváří už tak hezký prostor.

O příjemné klima se v domě stará nejen ústřední topení, ale také klimatizace a krb v pokoji. Jedna stěna v přízemí se otevírá do dvorku, kde je bazén s terasou.

V hlavní ložnici vás může zaujmout vysoký strop, ale také vlastní balkon. Hosté se mohou ubytovat v domě pro hosty, který je zařízen podobně jako hlavní dům.

Zdroj: realtor.com, bocaratonpremierproperties.com