Stručný souhrn z článku:

  • Bývalá žena Robina Williamse prodává dům s výhledem na Golden Gate za 25 milionů dolarů.
  • Vila v exkluzivní čtvrti Sea Cliff v San Franciscu nabízí 20 pokojů, včetně sedmi ložnic, japonské koupelny a fitness centra.
  • Dům byl rozšířen a zachovává původní ráz z roku 1926.

Tento souhrn byl vytvořen pomocí AI a je kontrolován redakcí.

Dům ležící v exkluzivní čtvrti San Francisca má 20 pokojů, z toho je sedm ložnic. Nechybí ani japonská koupelna s výhledem na Golden Gate Bridge či prostorná šatna. K domu přiléhá také samostatný apartmán, fitness centrum a lázně s finskou saunou.

V domě se toho událo hodně

Podívejte se na další z hercových domů:

Zdroj: Youtube

Nemovitost z roku 1926 komik zrekonstruoval poté, co se na začátku 90. let minulého století přestěhoval ke své tehdejší ženě. Bývalí manželé spolu před rozvodem v roce 2008 v domě vychovali své dvě děti, Zeldu a Codyho. Herce navštěvoval také hercův syn Zachary z předchozího manželství.

Téměř 10 600 stop čtverečních velký dům sloužil také jako místo pro Codyho svatbu. Původní dům byl menší. Manželé jej však rozšířili do současné podoby. Vynaložili však velké úsilí, aby zachovali původní ráz domu a materiály použité v roce 1926 – ty se v současnosti shánějí mnohem hůř.

Dům je zajímavý zvenku i zevnitř

Dům vás zaujme ještě předtím, než do něj vstoupíte. Působivé dřevěné dveře stojí mezi mramorovými sloupy a zdobeným vyřezávaným obloukem.

Uvnitř se budete cítit jako doma

Uvnitř domu inspirovaného italskou renesancí mohou hosté stolovat uprostřed kuchyně, která je vybavená nejen třemi dřezy, ale také mramorovými deskami a na míru vyrobenými skříňkami. Jako třešničku na dortu si mohou užít také úchvatný výhled skrze řadu oken.

Dřevěné trámy lemují strop v obývacím pokoji, jehož součástí je také krb a francouzské dveře se vstupem na terasu.

Hlavní ložnice nabízí výhled na oceán a most, koupelnu zdobí vana s designovým sprchovým koutem.

Kromě vinného sklípku v domě najdete také apartmán pro hosty s jednou ložnicí, fitness centrem a koupelnou, kde se nacházela také vana.

Venkovní prostory nabízejí několik míst k sezení spolu s ničím nerušeným výhledem na okolí. Jde o prostor stvořený pro zábavu a posezení s přáteli. Nechybí ani gril.

Zdroj: housebeautiful.com, sfgate.com