Středem domu je totiž bazén. Velký bazén, kolem kterého je omotaný celý dům. Vypadá to, jako by to bylo foyer nějakého hotelu Hyatt. Ale není. Střední část s bazénem je lemovaná mramorem a ve dvou patrech se prolíná s ostatními částmi domu. Takže můžete sedět ve společenské místnosti a vidět přímo do bazénu, který je osvětlený skrz prosklenou střechu nebo v noci třemi ohromnými kovovými lustry zámeckého typu.

Jinak interiéry připomenou spíš prohlídku svozového zámku než klasické bydlení. Rokokové stolky se střetávají s empírovými sekretáři, barokními židlemi a místy i s art deco sedacími soupravami. Všude je na podlahách mramor, místy překrytý perskými koberci. Stropy zdobí velké křišťálové lustry, zdi pak klasické obrazy.

Pokud se rozhodnete mít tuhle rezidenci pro sebe, pak máte možnost. Na prodej je za 18 900 000 dolarů, tedy asi za 378 milionů korun. Ale za to dostanete dům opravdu solidní velikosti (1115 m²) s osmi ložnicemi, devíti kompletními koupelnami a třemi toaletami a nesmíme zapomenout na ten bazén.

Foto: Trulia.com