Značka Franke, specialista na výrobu kuchyňských dřezů, vodovodních baterií, sorterů odpadu a odsavačů par, nabízí ve svém širokém sortimentu i spotřebiče se speciálně upraveným sklem, díky kterým si vytvoříte kuchyň bez kompromisů.

Z nabídky uceleného sortimentu odsavačů par, kde si na své přijdou i ti nejnáročnější zákazníci, hledající vysokou kvalitu a jedinečný design, nelze přehlédnout model komínového odsavače par Franke FSW 908 TC BK XS, který nadchne svým nadčasovým designem a nejmodernější technologií. Díky své zkosené konstrukci umožňuje pohodlnou práci v rámci varného centra bez toho, abyste si dávali pozor na hlavu. Odsavač „ožívá“ zapnutím na panelu s dotykovým ovládáním, kterým zároveň můžete obsluhovat všechny funkce odsavače. Horní část čelního panelu se vyklopí a rozsvítí se halogenová světla. Speciální úprava skla na odsavači, v bílé nebo černé barvě, zaručuje jeho lehkou údržbu běžnými čistícími prostředky. Nedílnou součástí odsavače je i ukazatel nasycení filtrů, umožňující snadnou kontrolu jejich výměny. Tento výkonný a obzvlášť tichý odsavač se spolehlivě postará o to, abyste se v kuchyni zbavili všech nepříjemných pachů.

Dále Franke přináší na trh nový typ dřezu, jehož vrchní část je vyrobená ze skla. Sklo působí elegantně, čistě a i barevně dokonale ladí s ostatními částmi kuchyně. Dřez Franke Eisinger Pure-Line Glass přichází ve dvou barevných odstínech. Dřez v barvě mléčného skla je v souladu se světlou kuchyňskou linkou, naopak černý dřez se výborně hodí ke sklokeramické varné desce. Celkovou eleganci obou barevných odstínů dokonale umocňuje podsvícení umístěné pod dřezem na zadní straně korpusu.

Franke. Pro kuchyně bez kompromisů.