Do 31. ledna 2006 mají klienti možnost využít od společnosti CENTRAL GROUP jedinečnou nabídku! Sleva 50.000 Kč bude poskytnuta zájemcům při koupi rodinného domu v Líbeznících u Prahy, v Praze 8 – Dolních Chabrech a Březiněvsi.

V Líbeznících u Prahy v lokalitě Nová Bašť si klienti mohou vybrat z nových typových řad rodinných domů KLASIK a PROGRES. Ceny domů se pohybují včetně pozemku od 2,8 mil. korun. Klienti také mohou v této lokalitě navštívit obchodní místo v ukázkovém domě KLASIK 4, a to vždy od pátku do neděle od 13 do 18 hodin.

V Praze 8 – Dolních Chabrech v lokalitě s názvem V Zátiší si mohou klienti také vybrat z rodinných domů řady KLASIK a PROGRES. Za KLASIK 4 včetně pozemku o výměře 287 m2 se cena pohybuje od cca 5,4 mil. Kč včetně luxusního provedení. Termín dokončení je stanoven na prosinec 2006. V blízkosti se nalézá Čimický háj a Drahanské údolí.

Lokalita v Praze 8 – Březiněvsi nese název U Bořanovického lesa. V této lokalitě si mohou klienti pořídit například rodinný dům typu KLASIK 3 v ceně od necelých 3,8 mil. Kč včetně pozemku o výměře 196 m2 a luxusního provedení. Termín dokončení je stanoven na červen 2007.

„Všechny domy jsou zděné a v luxusním provedení. Samozřejmostí jsou například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a vstupní dveře s bezpečnostními zámky,“ říká Miluše Netolická, obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP. Stačí uhradit jen 10 % z ceny a zbývající část je možné financovat z úvěru. Možný je také odklad platby, a to až na 12 měsíců po dokončení a předání domu.

CENTRAL GROUP poskytuje všem zájemcům ZDARMA finanční poradenství a rovněž vyřizuje ZDARMA hypoteční úvěry u jakékoliv hypoteční banky, zákazníkovi navíc bude na základě vyhodnocení jeho bonity a požadovaných kritérií doporučen pro něj ten nejvhodnější bankovní dům.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.