Herečka svůj dům v Beverly Hills zlevnila na 16 milionů dolarů. Sama za něj v roce 2014 zaplatila 10,6 milionu dolarů. Vila v toskánském stylu má 7 ložnic a 11 koupelen, dům prošel kompletní rekonstrukcí. Díky své nižší ceně jistě brzy osloví nové zájemce.

Podaří se jí dům prodat, když jej zlevnila o 2 miliony dolarů?

Důvodem prodeje je pravděpodobně její rozvod s hercem Joem Manganiellem. Protože dům koupila ještě před svatbou, bude výtěžek za dům jen její.

Podívejte se, jak vypadá hereččin dům:

Zdroj: Youtube

Ve vile se budete cítit jako v Itálii

A čím dům překvapí? Jistě potěší svými vysokými stropy, odhalenými trámy, ale i použitím béžového barevného schématu. Díky tomu prostor působí jako v italském Toskánsku.

Dům je elegantní, ale přesto i útulný

Obývací pokoj má okna sahající od podlahy ke stropu s dokonalým výhledem do dvora. V pracovně najdete krb, díky kterému zde nebudete chtít jen pracovat, ale i odpočívat.

V kuchyni stojí velký ostrůvek, kvalitní spotřebiče, nechybí ani snídaňový koutek. Najdete zde spoustu místa nejen pro rodinu, ale i četné návštěvy. Přízemí domu připomíná hotel – nechybí ani domácí bar.

Na zahradě se bude čas trávit nejlépe

Poté, co vyjdete z domu na zahradu, můžete odpočívat pod slunečníkem na lehátku, zchladit se můžete v krásném a prostorném venkovním bazénu. K letnímu grilování nebo venkovnímu posezení s přáteli u jídla je ideální terasa, kde najdete ratanový nábytek.

Zdroj: realtor.com, ctpost.com