Zúčastněte se soutěže a můžete získat jednu z 5 elektronických knih Dům na samotě.

Soutěžní otázka

Společnost eReading nabízí eknihy žánrů:

a) beletrie i odborné literatury

b) jen beletrie

c) jen odborné literatury

Své odpovědi můžete posílat na soutezdaz@sanomamedia.cz od 26.11. do 9.12.2013.

Elektronické knihy – proč ano!

Eknihy se pomalu, ale jistě dostávají do povědomí veřejnosti a jejich popularita velmi rychle stoupá. Není se čemu divit! Eknihy mají, na rozdíl od klasických knih, velké množství výhod. Mezi ně patří například fakt, že díky malým, skladným a cenově velmi dobře dostupným čtečkám máte desítky vašich nejoblíbenějších románů rychle po ruce.

Eknihy jsou navíc mnohem levnější než ohromné bichle z knihkupectví, nepoužívají se a nemusíte se bát, že byste je třeba zničili. Není třeba u sebe nosit ohromné tašky, do kterých se často klasické knihy ani nevejdou, protože čtečky jsou nyní velikostně velmi kompaktní a mají nadčasový design.

Nejnovější typy čteček jsou šetrné ke zraku a text lze velmi dobře číst i na přímém ostrém slunci, což je další výhoda eknih oproti klasickým papírovým knihám. K tomu všemu se navíc společnost eReading.cz – lídr na českém knižním trhu a jeden z největších prodejců eknih v České republice – nyní dokonce rozhodl zpřístupnit eknihy k zapůjčení již od 49 korun.

Soutěž o elektronické knihy_dum Autor: redakce Autor: redakce

Jestliže tedy knihy hltáte po desítkách, čtete je jedním dechem a rádi se ke starším, již přečteným kouskům vracíte, není nic jednoduššího než si nahrát eknihy do svých čteček a pak se v teple domova, o obědových přestávkách nebo při cestování ve veřejné dopravě bavit se spolu s příhodami Haliny Pawlowské, snít o úžasném Christianovi Greyovi z 50ti odstínů šedi nebo se nechat unášet mrazivými atmosférami románů Jo Nesba.

Titulní foto: Thinkstockphotos.com

Výherci jsou Jindřiška M. Horní Bečva, Vojtěch J. - Slatiňany, Martina C. - Třinec, Lukáš J. - Ždár nad Sázavou, Hana S. - Uherčice. Gratulujeme!