Dozvíte se i o chytré domácnosti a vhodném a velmi užitečném propojení jednotlivých částí do jednoho moderního celku.

Moderní způsoby vytápění

Žádná jiná část stavebnictví neprošla v posledních letech tak ohromnou proměnou jako vytápění. Ceny paliv prudce rostou, tlak na snížení emisí stoupá a obyvatelé se pokoušejí nové situaci přizpůsobit. Vytápění a příprava TUV mohou tvořit největší položku v ročních rodinných rozpočtech.

Nemusí to tak být, pokud se rozhodnete místo spalování uhlí zapojit do procesu třeba tepelná čerpadla, solární panely nebo kotle s výrazně vyšší účinností spalování.

Spotřebiče a inteligentní domácnost

V dnešní digitální době se technologie stávají neodmyslitelnou součástí bydlení. Jaké jsou nejčerstvější inovace v oblasti chytré domácnosti a jaké jsou náklady a výhody?

Řízení celé domácnosti, vytápění, větrání, zabezpečení, osvětlení a multimédia. To vše můžete mít pod palcem v ovládacím panelu a často i ve svém mobilním zařízení.

Interiérový design a materiály

Interiér domu odráží osobní vkus a styl jeho obyvatel. Vysvětlíme vám, proč je důležité dbát nejen na design, ale také na životnost, a poradíme, jak vybrat materiály, které přinesou eleganci a funkčnost do vašeho životního prostoru.

Rady a tipy z tohoto materiálu nevyužijete jen při budování zcela nového domu, ale budou se hodit i pro rekonstrukce objektů nebo jejich částí.

To vše a mnoho dalších informací a produktů najdete v prosincovém čísle časopisu DŮM & ZAHRADA, které vychází 16. listopadu.

Zdroj: Dům & Zahrada