Na malebném zámku Jemniště předvedla značka DE DIETRICH novou kolekci luxusních domácích spotřebičů. Koukněte se, jaké to byly...

Perly mezi pračkami

Všechny pračky s kapacitou 1 - 8 kg prádla v nerezu, černé nebo bílé barvě odpovídají svými parametry, designem i kvalitou ovládacích prvků nejvyšší kategorii domácích spotřebičů. Nakloněný buben a velká dvířka značně usnadňují vkládání a vyjímání prádla.

Ovoce a zelenina déle čerstvé

Také celá řada nových chladniček představuje špičku na našem trhu. V nabídce jsou tzv. americké chladničky v nerezovém, bílém nebo černém provedení, ale i klasické kombinace. U kombinovaných chladniček je výjimečný systém ICS, odstraňující etylén uvolňovaný ze skladovaného ovoce, čímž je prodlužována jeho kvalita a doba použitelnosti. Pouze u značky DE DIETRICH je tento proces zaručen po celou dobu životnosti spotřebiče bez nutnosti zásahu obsluhy. Pozornosti návštěvníků neunikla ani vakuovací nádoba v těchto chladničkách.

Mytí rozdílnými programy

Mezi myčkami upoutaly 2 nové modely Quattro s možností současného mytí rozdílnými programy v horním a spodním koši, ale také myčky v klasickém provedení pro náročné, avšak konzervativnější zákazníky. Také tyto myčky jsou dodávány v módním nerezu, černé barvě nebo v bílém provedení.

Známé již od jara

Nové vestavné spotřebiče byly předvedeny již na jaře letošního roku, přesto stojí za připomenutí, a to především pyrolytická trouba MATRICS, bílá indukční deska, plynová deska se senzorovým ovládáním a designově poutavé odsavače par. Zajímavé jsou rovněž modulární desky jako indukční deska WOK, indukční deska CONTINUUM, deska Teppan Yakki pro milovníky japonské kuchyně i plynová deska s jedním velkým hořákem s možností použití pánve WOK.

Atraktivnost těchto spotřebičů, určených pro nejnáročnější klientelu, podtrhlo reprezentativní prostředí zámku Jemniště s přilehlým parkem a zahradou, nádherné počasí i krátký koncert klasické hudby v přilehlé kapli.

-DE DIETRICH-