Chcete vlastní bydlení a nevíte, jak začít? Hledáte inspiraci, která vám napoví, co a jak se teď staví a kolik to stojí? Právě pro vás máme zajímavý speciální projekt, který najdete v novém vydání časopisu Dům & Zahrada.

Váš dům vypadá přesně takhle

Najdete v něm přes dvě desítky domů, které si můžete nechat postavit. Jednopodlažní nebo patrové, s bazénem nebo bez něj, s jednoduchým i členitým půdorysem, třeba do L nebo do T.

Chcete rovnou střechu nebo špičatou? Malá, střední nebo velká okna? Tvárnice, cihly nebo dřevostavbu? Bude se hodit i veranda, terasa a garáž? A pro kolik lidí to nové bydlení bude? Jen pro pár, mladší rodinu nebo pro více generací? Otázky, samé otázky. A my na ně máme odpovědi.

Vše na jednom místě

Podívejte se, prohlížejte, inspirujte se. Kromě podoby domů uvidíte i nákresy půdorysů s rozmístěním obytných a technických místností, chodeb, schodišť, půd a sklepů. Uvidíte rozměry a nezatajili jsme ani ceny.

Můžete si objednat malý domek a utratíte třeba necelé dva miliony. Nebo se trochu rozšoupnete a pořídíte si vilu za 5 až 8 milionů? Ve speciálním projektu jich najdete celou řadu.

Je na co se dívat a z čeho vybírat. A jak vypadají jednotlivé domy a informace? Podívejte se na obrázky v článku a v galerii a uvidíte, že se máte na co těšit.

To vše a mnoho dalších informací a produktů najdete v prosincovém čísle časopisu DŮM & ZAHRADA, které vychází 16. listopadu.

Zdroj: Dům & Zahrada