Součástí střešního systému od největšího českého výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel, společnosti KM Beta a.s., jsou dva různé typy střešní krytiny. KMB BETA je klasická krytina s nejdelší tradicí, těšící se dlouhodobě důvěře Střecha z betonových střešních tašek Autor: archiv architektů, projektantů, pokrývačů i stavebníků. Velmi oblíbená je také krytina KMB HODONKA, která na střeše vytváří zajímavé efekty.

Stále jako nová

Betonové střešní tašky KMB BETA i KMB HODONKA jsou vyráběny z prvotřídních vstupních surovin, zejména velmi jemného křemičitého písku z lokality zvané „Moravská Sahara“, který vytváří hladký bezvrásčitý povrch, jenž eliminuje zanášení a růst mechů. Po celou dobu životnosti střechy tak mohou krásně vyniknout atraktivní barevné odstíny, ve kterých je krytina vyráběna (cihlově červený, višňový, hnědý, šedý, černý, zelený a případně i modrý). Kvalitní povrchové úpravy střešních tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost. Zákazník si může vybrat z celkem třech možností: Standard (probarvený beton bez povrchové úpravy), Elegant (dvojitý akrylátový nástřik – matný povrch) a Briliant (speciální dvojitý nástřik s leskem). Stabilita barvy betonové střešní krytiny KM Beta umožňuje i za čas doplnit na stávající střechu či novou přístavbu stejný odstín, aniž by to působilo jakkoli rušivě.

Betonové střešní tašky se vyrábí v široké barevné škále Autor: archiv

Doplňky? Plastové se nenosí

Střešní systém KM Beta zahrnuje, kromě krytiny, také více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší nejen odvětrávání střechy, anténní prostupy, ale i technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Jednou z posledních novinek jsou betonové doplňky – odvětrací a anténní taška. Plast se totiž na střechách z krytiny KM Beta příliš nenosí – jednak je dražší, ale hlavně se nemůže pyšnit stoletou životností, jakou poskytuje betonová střešní krytina KM Beta.

Střešní doplňky Autor: archiv Umělecký dojem pro vaši střechu

Doslova umělecký dojem střechy s krytinou KM Beta zvýší okrasné prvky - elegantní věžička nebo pár zamilovaných hrdliček. Hrdličky i věžičku si lze vybrat v pěti různých barevných provedeních - cihlová, višňová, hnědá, černá, šedá. Dodávají se samostatně se speciálně upraveným hřebenáčem a kotvícími prvky. Tak je možné kombinovat i rozdílnou barvu střechy a okrasného prvku. Zajímavé jsou také hřebenové ucpávky s motivem „slunce“ a „hrozen“. Tyto atraktivní prvky lze dokonale sladit s barvou nové střechy KM Beta – jsou dostupné v cihlové, višňové, hnědé a černé, případně v šedé, na přání i v dalších, méně obvyklých odstínech. Nová výrobní technologie umožňuje v betonu vykopírovat sebemenší detaily a hřebenová ucpávka v podobě plastiky novou střechu skvěle dotvoří a doladí.

30tiletá záruka na kvalitu materiálu

Okrasné prvky na střechu Autor: archiv Krytina KM Beta je vyráběna osvědčenými technologiemi s využitím nejlepších surovin, a díky tomu dosahuje prvotřídní kvality. I proto si může společnost KM Beta dovolit poskytovat 30tiletou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost, ze zkušeností ale lze říci, že betonová krytina KM Beta má životnost až 100 let. Aby si střešní tašky své vlastnosti zachovaly nejen poté, kdy sjely z výrobní linky, ale i po přepravě k zákazníkovi, společnost KM Beta a.s. zdokonalila i balení svých výrobků. Doplňky jsou nyní baleny pomocí speciální smršťovací fólie a mimořádné ochrany se dočkaly i základní tašky v provedení ELEGANT, jejichž rubová strana byla doplněna o ochranné pásky, bránící oděru jednotlivých tašek při přepravě a manipulaci na paletách.

Pozor, už jen do 26. 3. lze využít mimořádnou slevu -30 % na základní tašky KMB BETA nebo KMB HODONKA s povrchovou úpravou! Krytinu za výhodnou cenu získá každý, kdo objedná libovolné množství střešní krytiny do skončení platnosti akce. Slevu lze uplatnit u všech prodejců střešní krytiny. Do konce dubna pak platí zaváděcí ceny nových střešních doplňků KM Beta. Více informací na www.kmbeta.cz.

 -KM Beta-