Stručný souhrn z článku:

  • Se stmíváním a prodlužujícími se nocemi přichází potřeba osvětlení. Přenosná lampa Ambientec MADCO nabízí stylové a praktické řešení.
  • Tato lampa je flexibilní, snadno přenositelná a nabízí různé světelné režimy. Je vhodná pro různé situace a stylový design ji činí módním doplňkem.
  • Nabízí dlouhou výdrž na jedno nabití a vysokou odolnost proti vodě. Cena však může být vyšší.

Tento souhrn byl vytvořen pomocí AI a je kontrolován redakcí.

Svítící koule, která se snadno přenáší, rozsvěcí a zhasíná. Její světlo můžete natočit nahoru, dolů nebo do stran. Může vám svítit do očí, nebo osvětlí prostor před vámi a vy budete ve stínu.

Příběh lampy Ambientec MADCO:

Můžete ji nechat svítit doma, na zahradě, v altánku nebo třeba ve sklepě. Můžete ji vzít s sebou na procházku městem. Podle tvůrců je přenosná lampa Ambientec MADCO dostatečně stylová na to, abyste ji klidně nesli jako tašku či kabelku.

Posviťte si na cestu

Lampu MADCO můžete otáčet v rozsahu 360° a pokaždé bude fungovat. Bude vám svítit na cestu, nebo posvítí do tváře lidem, kteří ji budou obdivovat. Bude vám ladit s oblečením, které budete mít na sobě. Její technologické části jsou umístěny ve spodním krytu, který bude k dispozici v pěti barevných variantách: olivové, broskvové, terakotové, hořčičné a třešňové.

Designérka Elisa Ossino, která lampu vymyslela, si při jejím návrhu představila kulatý zvědavý obličej své malé dcery Maddaleny, jejíž jméno pak bylo inspirací i pro název lampy.

Svítí déle než týden

Lampa MADCO je vybavena USB-C konektorem pro snadné dobíjení, pyšní se vysokou voděodolností (IP66) a kromě postavení na třech nožičkách ji můžete pověsit i za její madlo.

Pro příznivce technických informací zbývá doplnit, že svítivost lampy je možné nastavit ve čtyřech režimech s výkonem 0,05, 0,25, 0,75 a 2 watty, teplota světla se pohybuje od 1900 do 2300 kelvinů a na jedno nabití lampa dokáže svítit od 200 hodin (nejnižší osvětlení) do 8 hodin (maximální nastavení světla).

Vestavěná nabíjecí baterie má kapacitu 5100 mAh a nabíjení z 0 na 100 procent trvá přibližně 6 hodin. Pro umístění v prostoru možná oceníte i informaci o průměru lampy 140 mm, její výšce 305 mm a hmotnosti 530 gramů.

Za pár korun nebude

Je barevná, je svítící, je úžasná. A také drahá. V českých obchodech zatím není, na některých zahraničních webech je v prodeji za více než 400 USD, tedy přes 9 100 korun. Za lampičku s příběhem a úžasným rodokmenem je to možná v pohodě a hodně lidí může radostně zavýsknout, že konečně mají pro někoho stylový vánoční dárek.

Jiná skupina čtenářů možná právě teď ocení ty levnější svíčky, pochodně, lampiony nebo funkci baterky na mobilním telefonu.

Zdroj: Dům & Zahrada, Ambientec.jp