Obdivovatelé a příznivci moderního designu nábytku, svítidel, interiérového vybavení, architektury a developmentu budou mít již po deváté možnost navštívit komplex výběrových výstav art & interior9, který se koná ve dnech od 9. do 12. října 2008 ve Veletržním paláci v Praze, letos s novou otevírací dobou: ve čtvrtek a pátek od 12 do 20 hodin, v sobotu od 10 do 20 hodin a neděle od 10 do 18 hodin.

Art & interior již tradičně nabízí svým návštěvníkům příležitost obdivovat v jedinečných expozicích vybraný sortiment českých a zahraničních značek v oboru moderního interiérového designu a svítidel, seznámit se s posledními světovými trendy a designérskými novinkami.

Součástí bude i projekt Design Zone, věnovaný jednotlivým exponátům, interiérovým solitérům a trendům v bydlení.

Další zajímavostí komplexu výstav je projekt Happy Home, který má za úkol umožnit zájemcům prohlídku nově realizovaných bytů a domů v Praze a je doplněná speciálními autobusovými linkami, které budou ve dnech od 10. do 12. 10. projíždět po označených zastávkách. Návštěvníkům bude tímto způsobem umožněn snadný a osobní přístup k vybraným nemovitostem.

V rámci art & interior je již tradičně věnován nemalý prostor prezentaci architektury, a to nejen české, ale také zahraniční.

V letošním roce se představí českému publiku tyto výstavy:

• Současná architektura Varšavy - ve dnech od 30. září do 2. listopadu 2008

• Cesta k pomalé architektuře - ve dnech od 1. října do 2. listopadu 2008 • Living in Europe - ve dnech od 30. září do 2. listopadu 2008

Další informace je možné najít na http://www.artinterior.cz/.