Herecký pár má sice chalupu, ale nakonec se rozhodl, že byt je moc těsný a přestěhuje se do domu. Trochu se toho báli, ale dnes už si nedokážou představit, jak v bytě mohli vydržet. Vždyť dům je tak klidné místo vhodné pro odpočinek.

Domem nás provedla paní domu, protože Tomáš Matonoha byl sice doma, ale nemocný a raději se uklidil do ústraní. Naklizený dům je z velké části vybaven právě díky Lucii, protože ona si všechno vysnila, takže se o všechno stará. Samozřejmě, že jsou místa, kde do vybavení a rekonstrukce hovoří i její partner, ale těch tolik není.

Vana prostě musela být na důrazné přání Lucie Autor: archív Šípu Vana prostě musela být na důrazné přání LucieAutor: archív Šípu

Třeba návštěva ložnice jasně ukazuje, že tohle by muže nenapadlo. „Tu jsem si navrhla do stylu Provence, je to strašně útulné, měla jsem volnou ruku, tak jsem se vyřádila,“ smála se Lucka.

Nádherný je i pokoj pro mladší dceru Laru, v pokoji staršího syna Štěpána zase dominuje biliardový stůl. Ovšem nejvíc si užijí zahrady – jak té zimní, tak té venkovní. Často tu mají přátele, se kterými grilují a povídají si dlouho do noci.