Stručný souhrn z článku:

  • Smoothie bowl je rychlá a zdravá snídaně, stačí smíchat ovoce, jogurt nebo rostlinné mléko a dozdobit ořechy a čerstvým ovocem.
  • Avokádový toast je snadný a chutný, zahrnuje opečený chléb s avokádem, citronem, solí, pepřem a volitelně vejcem nebo lososem.
  • Ovesné vločky s přídavkem ovoce a ořechů nabízejí variabilní a výživnou snídaňovou možnost.

Tento souhrn byl vytvořen pomocí AI a je kontrolován redakcí.

Snídaně je královna jídel – ačkoli často opomíjená kvůli rannímu spěchu. Ale co když vám řekneme, že existují snídaně, které jsou nejen rychlé a jednoduché, ale také výživné a lahodné? Připravte se na tři recepty, které promění vaše ranní vstávání v něco, na co se budete těšit.

Skvělé tipy na rychlé snídaně:

Zdroj: Youtube

Smoothie bowl - zdraví v misce

Začneme něčím opravdu rychlým a zdravým - smoothie bowl. Potřebujete jen mixér, oblíbené ovoce, trochu jogurtu nebo rostlinného mléka a hrst oblíbených semínek či ořechů. Vše rozmixujte do hladka, nalijte do misky a dozdobte ořechy, semínky a čerstvým ovocem. Tohle smoothie vás nejen rychle zasytí, ale dodá vám i potřebné vitaminy.

Avokádový toast - snídaně mistrů

Avokádový toast je klasika, která nikdy nezklame. Potřebujete jen kvalitní chléb, zralé avokádo, citron, sůl, pepř a pár minut. Chléb opečte dozlatova, avokádo rozmačkejte s citronovou šťávou, solí a pepřem a nanesete na toast. Pro extra šmrnc přidejte pošírované vejce nebo plátek uzeného lososa.

Ovesné vločky s moderním twistem

A co takhle klasické ovesné vločky, ale s twistem? Vezměte ovesné vločky, zalijte je horkou vodou nebo mlékem, přidejte špetku skořice, banán nebo jablko a hrst ořechů. Nechte chvíli odpočívat a máte připravenou sytou a zdravou snídani. Tento rychlý a jednoduchý recept můžete každý den obměňovat různým ovocem a ořechy, takže se nikdy neokouká.

Zdroj: toprecepty.cz, primainspirace.cz, albert.cz