Tom Jones prodává dům, který byl jeho domovem 20 let! Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Pokud se rozhlédnete po interiéru Jonesovy vily, uvidíte velkou inspiraci Afrikou a cestováním obecně. Vstupní hala a schodiště jsou vyzdobeny leopardím vzorem, nechybí dřevěné vyřezávané sošky exotických zvířat, jako jsou žirafy, obrazy s cestovními motivy nebo s motivy afrických zvířat a další.

Leopardí vzory procházejí v podstatě všemi místnostmi, a to buď ve formě koberců, tapiserií, potahů na nábytku, nebo jako kryty lamp. Je zřejmé, že tohle byla zpěvákova "oblíbená kočička", o které zpívá ve svém hitu What's New Pussycat, který vyšel poprvé už před padesáti lety.

Nejen v hlavní hale, ale ani v ostatních místnostech, a dokonce ani v koupelnách nechybí sošky, obrazy a další doplňky s africkou a vůbec exotickou tematikou. Jonesův styl se určitě nedá označit jako minimalistický, ale bez pochyby se najde mnoho příznivců, kteří takovouto výzdobu interiéru ocení.

Tom Jones prodává dům, který byl jeho domovem 20 let! Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

V domě, který se rozkládá na pozemku 750 metrů čtverečních, se nachází pět ložnic, sedm koupelen, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, pracovna a samozřejmě venku nechybí bazén. Z domu je nádherný výhled na okolí, což bylo jedním z důvodů, proč si Tom Jones zdejší bydlení tak pochvaloval.