Toužíte po tom mít takový nábytek také doma? Víte, že vás nábytek z masivu nemusí vyjít draho?

Stylový masivní nábytek

Autor: archiv Sob Nábytek vám představuje svou pestrou nabídku nábytku dovezeného přímo od předních světových výrobců z nejrůznějších koutů světa. Najdete zde krásné kousky nábytku z dalekého Mexika, Portugalska, Brazílie, Indonésie, dokonce i Vietnamu a Indie, ale také z mnoha dalších států. Tento nábytek se těší velké oblibě. Dokladem toho je fakt, že jej najdete ve významných evropských hotelích a světových rekreačních střediscích. Nabídka stylů nábytku je velmi rozmanitá.

Nábytkové menu

Na našem nábytkovém menu najdete bohatou směs nejrůznějších stylů. Jmenujme alespoň oblíbený asijský styl Feng Shui, vyrobený z masivní borovice s ručně opracovanými starožitnými efekty, přes jihoamerický styl Bogota, až po kombinovaný ratanový nábytek v klasickém stylu, vyrobený z borového dřeva, rovněž s ručně opracovanými starožitnými efekty.

Pokud vám vyhovuje spíše konzervativní styl, pak vás bude jistě zajímat nábytek z řady Elegance. Jedná se o velmi pěkný, klasický nábytek, vyrobený z borového dřeva. Tím však naše menu ani zdaleka nekončí.

Výlet do Mexika

Autor: archiv Když už mluvíme o truhlách, měli bychom také zmínit mexický styl. Styl El Paso vás uchvátí svými hlubokými medovými skříňkami, truhlami a komodami. Najdete zde také židle, lavice, konferenční stolky, postele a dokonce i bary.

Hacienda vás zase nadchne stylovým koupelnovým nábytkem, vyrobeným z borovice, drobnými kusy nábytku, jako jsou police, stojany, věšáky, nebo botníky, konzole a stojany na cédéčka. A nezapomeňte se podívat na zrcadla.

Novinky

Mezi novinky pak patří malovaný nábytek a exotický nábytek v egyptském a samurajském stylu.

V místnosti s malovaným nábytkem se díky krásně zdobeným truhlám a skříním, vyrobeným ze dřeva akácie, mahagonu a sezamu, budete cítit, jako byste se pomocí stroje času přemístili do staré venkovské usedlosti nebo chalupy vzdálené od 21. století více než sto let.

Autor: archiv Nevšední egyptský nábytek svou decentností mahagonu, jako stvořený k zařízení pracovny univerzitního profesora historie, jistě ohromí každou vaši návštěvu. Knihovny, skříně, truhly, vše jako by v sobě ukrývalo tajemství dávných věků.

Ze dřeva akácie, mahagonu a mosazi na vás čekají zajímavé truhly a skříně, opět s ručně opracovanými starožitnými efekty. Neskrývá se v některé z truhel samurajský meč?

Pro vaši pracovnu i ložnici

Sob Nábytek nabízí kusy nábytku vhodné k zařízení obývacího pokoje či reprezentativní pracovny, jako jsou knihovny, pracovní stoly a televizní stolky, ale i nábytek vhodný do ložnice, tedy postele, skříně nebo truhly. A nezapomněli jsme ani na koupelnu. Preferujete koupelnu ve stylu Bombay, nebo se vám spíše líbí švédský styl? V obou případech můžeme sloužit.

Autor: archiv Dobře vám posloužíme také v případě, že si nezařizujete svůj domov, ale třeba hotel, horskou chatu či restauraci.

A objednání je navíc velmi snadné. Můžete pohodlně nakupovat po internetu. Stačí jen nalistovat webovou stránku www.sobnabytek.cz. Pokud však dáváte přednost klasickému způsobu nakupování a nekoupíte nábytek, který jste na vlastní oči neviděli, navštivte prodejnu v Ústí nad Labem. Zjistíte, že nábytek je ve skutečnosti ještě mnohem krásnější než na fotografii. Těšíme se na vaši návštěvu!

Sob Nábytek