Ačkoliv Travis Scott ve své písni „Butterfly Effect" oslavuje exkluzivní komunitu Hidden Hills, zdá se, že rapper narozený v Houstonu by raději žil ve čtvrti Brentwood v Los Angeles. Utratil totiž 23,5 milionu dolarů za kolosální dům s výhledem na celé město a kde mezi jeho nejbližší sousedy patří LeBron James a Petra Ecclestone.

Sídlo o rozloze 16 700 metrů čtverečních obsahuje 7 ložnic a 11 koupelen ve třech patrech ultra moderního obytného prostoru. Dům stojí na konci slepé ulice a ze silnice je zcela neviditelný. Je totiž schovaný pod úrovní ulice sousedních domů. Před domem se nachází parkoviště pro 12 aut a v domě je garáž pro dalších 20.

Uvnitř prosklených vstupních dveří domu hosty vítá velká socha z ořechového dřeva, kterou navrhl japonský truhlářský mistr Toši Kawabata a dvanáctimetrová zelená stěna, která funguje jako přírodní čistička vzduchu. Hlavní úroveň sídla se skládá z velké místnosti s barem, krbem, různými koutky pro sezení a stolování a kuchyně pokryté černým mramorem a vybavené spotřebiči na zakázku.

Spodní patro domu je věnováno rekreaci a zábavě. Je zde posilovna, sauna, kino s 15 místy, velký bar a prosklená vinotéka, která údajně pojme až 650 lahví. Přímo pod venkovním bazénem se nachází herna, která je v současné době vybavena designovým pingpongovým stolem. K dispozici je také venkovní kuchyně, terasa pro stolování pod širým nebem a 75metrový bazén.

Zdroj: Profimedia