Společnost Styltex design, spol. s r. o., ve spolupráci se společností Decorint přivádí na český trh prostřednictvím největšího internetového obchodního domu s bytovým textilem a doplňky (na adrese www.styltex.com) unikátní řadu kovových tyčí o průměru 16 mm. Autor: archiv Čím je tato kolekce unikátní? Je to vůbec poprvé, kdy je nový výrobek společnosti Styltex ve spolupráci s další společností přiveden na trh a představen výhradně pomocí internetového obchodního domu. Jak velkoobchodní, tak i maloobchodní zákazníci si mohou v uceleném a přehledném systému prohlédnout celý nabízený sortiment se všemi doplňky a tvarovými modifikacemi. Kovové tyče této řady jsou nabízeny v jedenácti barevných (povrchových) úpravách, s šestnácti variantami zakončení. Již šíře nabízené řady svědčí o možnosti vybrat si nejen design, ale i materiál, který nejlépe dokreslí design navrhovaného interiéru. Barevné variace jsou:

Autor: archiv
Tvarové varianty koncovek:
Autor: archiv
Kovové tyče je možné zakoupit prostřednictvím internetu jako komplety mono a duo například
Autor: archiv
Přitom si zákazník vybírá jakou barevnou variantu a v jaké délce. Další alternativou nákupu je možnost koupě oddělených komponentů, jako jsou koncovky, tyčovina, montážní materiál (vruty, hmožďinky) a konzolky. V internetovém obchodním domě společnosti Styltex je ke koupi každý komponent, ze kterého se vždy nabízené zboží skládá. Nejde přitom o to, že by nákup po částech skýtal nějakou slevu, ale o čistě praktickou zkušenost. Pokud zákazník po letech ztratí nějakou část kompletu, bude mít vždy možnost i (obchodně) sebezanedbatelnější díl přikoupit. Samotné zavěšení dekorace na tyče této kolekce je nabízeno ve dvou variantách.
Autor: archiv
Kterou variantu si zákazník vybere, je jen na něm. Cena kompletu se tím nikterak nemění. Autor: archiv Další nemalou výhodou celé kolekce je možnost řešení rohů místností kloubovou spojkou, a tím se zbavit dříve špatně řešitelného problému, který se musel mnohdy řešit kompromisem a namísto tyčí se interiér prováděl z ohýbaných kovových profilů. Autor: archiv Dalším z mnoha doplňků této kolekce je i hák na dekorace. Kovové tyče nabízené prostřednictvím internetového obchodního domu společnosti Styltex design, spol. s r. o., jsou důstojnou a nutno podotknout v této kategorii i velice cenově přijatelnou možností, jak zdůraznit interiér. (reklamace: v případě, že zákazník nenaruší igelitový obal, může zboží vrátit z důvodu nesouhlasu s barvou a designem – peníze mu budou ihned vráceny.) -Styltex design-