Jde o fantastickou nemovitost uprostřed historické části Vancouveru zvané Shaughnessy. Stavba je v tudorovském stylu, místy má punc i art deca. Základem je dřevo, které prostupuje celým domem. Vše je v nejvyšší kvalitě a zaměřeno na detail. Kvalita a exkluzivita se promítly i do ceny – 22 milionů kanadských dolarů. Bohužel si dům už nekoupíte. Mezi tím, kdy jsme článek sepisovali, a tím, kdy jsme ho opublikovali, se změnila jeho vizitka z „na prodej“ na „prodáno“.

Nový majitel si tak bude moct užít dům s podlahovou plochou 935 m², celý pozemek má rozlohu přes 2200 m². V domě je pět ložnic, 6,5 koupelny, kinosál, fitness, biliardový pokoj, botanický skleník, bazén, sauna, venkovní terasa s kuchyní a také vlastní golfový patovací green.

Vše je rozděleno na prostory reprezentativní (hala, jídelna a obývací pokoj) a na prostory více soukromé (ložnice, obývací pokoj, jídelna s kuchyní, pracovny).

Reprezentativní prostory

Soukromé pokoje

I když je dům v tudorovském stylu, není nijak zastaralý. Je kompletně elektronicky řízený. Musí být, vždyť v celém domě a na zahradě je více než 210 žárovek. Ty ovládá speciální systém pomocí ovladačů ve stěnách, ale i pomocí internetu v tabletech, počítačích či mobilech. Je tedy možné vše ovládat odkudkoli. Vše je možné kontrolovat, a to i díky speciálnímu bezpečnostnímu systému, který má celou nemovitost rozdělenou do 72 zón, které hlídají různé detektory, 14 kamer a u vjezdů jsou 3 vstupní kontroly. Podívejte se do našich velkých fotogalerií nebo zhlédněte tohle nádherné video.

Čtěte také

Dům Scarlett Johansson

Čtěte také

Scarlett Johansson si koupila obyčejný dům