Diagnostická osobní váha Concept VO4010, VO4011 a VO3000 Perfect Health

Chytré osobní váhy dnes dokážou mnohem víc než „jen“ vážit a VO4010 a VO4011 jsou v tomto ohledu opravdu dokonalé. Díky pokročilé technologii měření ITO analyzují 13 parametrů těla, pomocí Bluetooth vše zaznamenají do mobilní aplikace Feelfit, a navíc umožňují sdílení dat v rámci rodiny nebo přátel (což může být skvěle motivační). Nadčasový černý a bílý design se krásně hodí do každé koupelny. Pokud toužíte po něčem nápadnějším, je zde VO3000 v bambusovém designu, která měří 7 tělesných parametrů a pamatuje si až 10 uživatelů. Všechny modely mají nosnost 180 kg a přesnost měření 100 g. Cena: VO4010 a VO4011 – 1299 Kč, VO3000 – 799 Kč.

Varná konice Tefal Digital KO851

S intuitivní rychlovarnou konvicí Tefal Digital KO851 můžete připravovat dětské kašičky či sunary bez zdlouhavého čekání. Na digitálním displeji si můžete vybírat až z pěti přednastavených teplot (40°, 70°, 80°, 90°, 100°). Při přípravě dětských kašiček a sunarů je 40° optimálních – už nemusíte čekat s teploměrem v hrníčku, až bude mít příkrm požadovanou nižší teplotu. Vybírat stupně teploty můžete úplně bez starostí z popálení, povrch konvice je bezpečně udržován chladným. Doporučená cena je 1 799 korun/ 69,19 euro.

Robotický vysavač s mopem Concept VR3205 3 v 1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

Chytrý robot s vestavěnou UVC lampou uklízí, a přitom dokonale sterilizuje všechny povrchy. Vysává i vytírá, a proto stačí pouze v roomplanu zadat, kde chcete uklízet, a vysavač s laserovou navigací se o všechno postará. Vytírání je řízeno elektronicky a probíhá novým způsobem Y-wash pro dosažení maximální efektivity. Vysavač „mluví“ česky a ovládat ho lze pomocí aplikace v mobilu, dálkového ovládání nebo tlačítky přímo na přístroji. Má BLDC motor, baterii s výdrží až 250 min., třístupňovou filtraci s HEPA filtrem 13 a kromě hlavního Carpet kartáče obsahuje jeho příslušenství také speciální kartáč na tvrdé podlahy Hardfloor. Cena: 12 999 Kč.

Tyčový a ruční akumulátorový vysavač s mopem Concept VP6200 Iconic Aqua Flex

Vysaje i vytře v jednom kroku, je maximálně flexibilní, má vysoký sací výkon a výdrž až 60 minut. Zastane práci tyčového vysavače, ručního vysavače i mopu. VP6200 je lehký, dobře se ovládá, má BLDC motor i LED světlo a disponuje odnímatelnou ruční jednotkou pro drobný úklid. Uklidíte s ním vše od koberců přes tvrdé podlahy, auto, strop i kuchyňskou linku až po klávesnici. Samozřejmostí je HEPA filtr 13, 3 režimy vysávání a 2 kartáče (na tvrdé podlahy a koberce) už v základní výbavě. Cena 5999 Kč.

Fritéza Tefal ActiFry Genius FZ760030

Všestranná a inteligentní fritéza Tefal ActiFry Genius FZ760030 je vybavena exkluzivní patentovanou technologií Dual Motion, která vám umožní přípravu pokrmů snadným a zdravým způsobem. Kombinace horkovzdušného ohřevu a automatického míchání si poradí s přípravou jídel bez vaší kontroly. 9 programů automaticky reguluje teplotu, dobu vaření a také intenzitu míchání. Připravovat můžete téměř všechna svá oblíbená jídla – maso, zeleninu, omáčky nebo dokonce i dezerty. Snadné a komfortní ovládání zajistí digitální displej s timerem a funkcí autostop. Doporučená cena: 5 599 korun.

Napařovač oděvů s polohovatelným prknem Concept NO8020 Perfect Steamer

Jeho výškově nastavitelné polohovací prkno umožňuje žehlení téměř v jakékoliv poloze. Nabízí režim napařování i žehlení, a to jak vertikálně, tak horizontálně. Má 3 stupně nastavení parního výkonu a nádržku na vodu s objemem 2 litry, takže neúnavně pracuje až 60 minut. Pro rychlé žehlení košil má navíc speciální límcový držák. Tím, že k žehlení využívá páru, nezanechává nežádoucí odlesky, je mnohem účinnější a dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií. Skvěle se hodí i k osvěžení prádla, které například viselo dlouho ve skříni, nebo k odstranění nepříjemných pachů. Cena – 4999 Kč.

Kontaktní gril WMF Profi Plus Perfection

Precizní grilování jednoduše a pohodlně s kontaktním grilem WMF Profi Plus Perfection vždy s dokonalými výsledky vašich servírovaných lahůdek. Průvodcem světem grilování vám bude šest automatických programů, které jsou ovládány senzorem a jsou šité na míru každému jídlu. Nebo grilujte v manuálním módu, který je ideální pro grilování zeleniny, jako je cuketa nebo lilek. Dotykový displej s LED indikátory vám usnadní celou přípravu grilovaných pokrmů.

Lis na citrusy Concept CE3520, CE3530 a CE3531

Tyto odšťavňovače pracují na jednoduchém pákovém principu, a tak stačí polovinu citrusu položit na odšťavňovací kužel, stlačit páku, a rázem máte plnou sklenici čerstvé šťávy. Stejně tak mají systém Antidrip, který zamezí odtoku šťávy a jejímu následnému kapání na kuchyňskou linku. Liší se pouze v detailech a designu. Nerezový CE3520 má sběrnou nádobu o objemu 750 ml, bílý CE3530 a černý CE3531 mají dva různě velké nástavce pro lisování – menší na limetky nebo mandarinky, větší na citrony, pomeranče a grepy. Cena: CE3520 – 1499 Kč, CE3530 a CE3531 – 999 Kč.