Fitmin bonboniéra pro psy Vánoční edice Fitmin Dog Purity Snax bonboniéra nejen skvěle chutná, ale i krásně vypadá Autor: oficiální zdroj

Nová vánoční edice Fitmin Dog Purity Snax bonboniéra, skrývající osm druhů nejoblíbenějších pamlsků z nejvytříbenějších surovin, potěší každého pejska. Pamlsky jsou přírodní, plné čerstvého masa, bylinek a dalších pro psí vitalitu blahodárných složek. Dopřejte svému mazlíčkovi to nejlepší, dárek navíc krásně vypadá. Více informací naleznete na fitmin.cz.

krmivo Starvita Superprémiové krmivo Starvita poskytne vašemu pejskovi jen ty nejlepší živiny Autor: oficiální zdroj

Chladné zimní počasí s sebou přináší vysoké požadavky na kvalitní stravu plnou bílkovin, vitaminů a minerálů. Ideální volbou pro vašeho mazlíčka je díky své pestrosti např. superprémiové krmivo Starvita. V řadě Starvita můžete vybírat z granulí, konzerv i kapsiček určených pro různá plemena psů, dále podle velikosti i životního období psa. Budete mít opravdu jistotu, že váš pes dostává to nejlepší. Více informací na mountfield.cz.

Čtěte také

Malí roboti MoBots umí spoustu věcí, třeba napodobovat nebo nahrávat hlas, tančit, přenášet různé drobnosti a jiné. Fungují na tužkové baterie. Na výběr více robůtků, tyhle vás vyjdou na  1199 Kč za kus.

Čtěte také

Vánoční dárky: chytré hračky pro děti

Čtěte také

rodina Vánoce

Čtěte také

Vánoční tipy: Elektrické spotřebiče pro domácnost

Čtěte také

Čtěte také

Vánoční tipy: Alkohol & spol.

krmivo Starvita Superprémiové krmivo Starvita poskytne vaší kočce živiny přesně na míru Autor: oficiální zdroj

Zima a s ní související chladné počasí kladou vysoké požadavky i na kvalitní masitou stravu plnou vitaminů a minerálů pro naše kočky. I pro ty je díky svému složení ideálním vánočním dárkem superprémiové krmivo Starvita. I pro vaši kočičku můžete vybírat z granulí, konzerv a kapsiček, nabídka je rovněž široká a zaměřuje se na kočky ve všech životních fázích. Díky takovému dárku si vaše kočka Vánoce užije nejen s chutí, ale také zdravě. Více informací na mountfield.cz.

krmivo Finevo Kapsičky Finevo Hair & Skin Cat kuřecí s lososovým olejem zajistí vaší kočce hladkou, lesklou a krásně vybarvenou srst Autor: oficiální zdroj

Pokud chcete, aby vaše kočka měla krásnou, sytě barevnou, hladkou a hedvábně lesklou srst, naším tipem je krmivo Finevo kuřecí s lososovým olejem Hair & Skin Cat. Toto krmivo v praktických kapsičkách o hmotnosti 85 g nejenže obsahuje esenciální mastné kyseliny, které podporují zdraví kůže a srsti, ale bude vaší kočce také chutnat. Aby ne, neobsahuje cukr, sóju, konzervační látky, barviva, pšenici ani lepek, zato má vysoký podíl živočišných bílkovin a jiných prospěšných živin. Více informací na hornbach.cz.

krmivo Brit Dárkový box Brit udělá vaší kočce radost nejen vybranými dobrotami, ale i roztomilou hračkou Autor: oficiální zdroj

Pokud vaše kočka ráda mlsá, určitě jí uděláte radost dárkovým boxem Brit, obsahujícím samé kočičí lahůdky. Najdete v něm výběr dobrot z řady Brit Care Cat, od vzorku granulí s čerstvým masem přes dva druhy pamlsků až po konzervy a kapsičky, nechybí ani plyšová myška pro radost. To vše za velmi příjemnou cenu 199 Kč, více informací na krmivo-brit.cz.

Carnilove krmivo Krmivo Carnilove obsahuje vynikající a zdravé kapří maso, je proto jako stvořené na Vánoce Autor: oficiální zdroj

Dopřejte svému pejskovi granule s chutí Vánoc! Holistická krmiva Carnilove Fresh obsahují čerstvé kapří maso, které nejenže skvěle chutná, ale má i pozitivní vliv na zdraví srdce a oběhového aparátu. Maso tvoří v granulích Carnilove Fresh 80 % obsahu, zbylých 20 % patří neméně zdravým lesním plodům, zelenině a bylinkám. V sortimentu značky Carnilove najdete také lahodné poloměkké kapří pamlsky a masové kapsy. Více informací na carnilove.cz.