JAK se můžete zapojit do soutěže?

Odešlete SMS ve tvaru DAZ + vámi nabízená částka (příklad: chcete-li nabídnout částku 4 Kč, odešlete SMS ve tvaru DAZ 4 na číslo 9001209).

POZOR: suma musí být vždy zaokrouhlena na celé koruny. Zpět obdržíte SMS s informací, zda je částka nejnižší a zda je unikátní.

CENA JEDNÉ SMS JE 9 KČ VČETNĚ DPH.

Jak to funguje?

100 000 Kč získá ten,kdo nabídne nejnižší a zároveň unikátní částku. Unikátní částka je ta, kterou během trvání soutěže nenabídne nikdo jiný. (Příklad: pokud nabídnete částku 6 Kč a nikdo jiný

stejnou nebo nižší nabídku nedává, je výhra vaše. Pokud ovšem stejnou částku jako vy nabídne i někdo další nebo jiný soutěžící nabídne nižší unikátní částku, má šanci na výhru on.)

O svých šancích na výhru jsou všichni soutěžící informováni SMS zprávami a až do uzavření soutěže se mohou pokusit tipovat znovu.

POZOR! Pokud je soutěžící v nějakém okamžiku zpětnou SMS informován o tom, že právě v tuto chvíli je jeho nabídka nejnižší a zároveň unikátní, ještě to automaticky neznamená, že soutěžící vyhrává, protože jej kdykoli do konce trvání soutěže může jiný soutěžící "přebít".

Počet odeslaných nabídek není limitován - čím více SMS nabídek zašlete, tím vyšší šanci na výhru máte.

Cena jedné SMS je 9 Kč a žádné jiné poplatky nejsou se soutěží spojené!

Soutěžit můžete od 12.9. do 26.9.2011

Do soutěže jsou přijaty pouze SMS, které do systému SMS-centra dorazí od 00.01 hodin dne 12.9.2011 až do dne 26.9.2011 do 20.00.

Vítěze soutěže budeme kontaktovat a domluvíme s ním způsob předání výhry.

POZOR! Jedná se o TIPOVACÍ SOUTĚŽ, nabízenou částku nakonec neplatíte. Pokud vyhrajete, výhru vám samozřejmě předáme ZDARMA.

SLUŽBU TECHNICKY ZAJIŠŤUJE ATS, S. R. O., INFOLINKA 776 999 199, WWW.PREMIUMSERVICES.CZ