Zapojte se do SMS soutěže s National Geographic a využijte jedinečnou možnost vyhrát víkend ve čtyřhvězdičkovém hotelu Seelos. V rámci pobytu je zahrnuta polopenze. Termín pobytu: 14. – 15.9.2013. Buďte jako doma v útulném 4hvězdičkovém hotelu Seelos v Tyrolsku !

Hotel Seelos je hotel s nádherným výhledem na pitoreskní centrum Seefeldu. Majestátní hory Wetterstein a Stubaiské Alpy svítí nejen na jeho nový vzhled, ale také prosvětlují všechny jeho luxusně renovované pokoje. Zachovali jsme staré kouzlo a přidali řadu nových skvělých inovací. Komfortní provedení interiérů pokojů bylo rozpracováno v tradičním tyrolském stylu, stejně jako ve stylu moderním. Může vás zaplavit vůně domácí atmosféry s živou hudbou během nedělních večeří a můžete si užít taneční večer v dokonale vyzdobeném hotelu.

Seefeld Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Zvláštní pozornost je věnována naší vodě, kterou si můžete vychutnat kdykoliv, aniž byste opustili svůj pokoj. Stačí jen otevřít kohoutek! Voda, která naplní vaši sklenici, je křišťálově čistá a chladná, je skutečným bohatstvím našich Alp. Přesto v našem hotelu je i zdravější, neboť je čištěna speciální technologií. Každý návštěvník našeho domu obdrží průkaz hosta, který poskytuje slevy na návštěvy sportovního centra nebo Golfové Akademie. V létě si můžete vychutnat golf i na jednom z nejkrásnějších evropských golfových hřišť v Golfclubu Seefeld-Wildmoos, který se nachází v kopcovitém terénu poblíž vesničky Mösern (cca 2,5 km od Seefeldu). Navíc Seefeld i celý olympijský region, který bývá právem nazýván vysokohorské klimatické lázně, nabízí rozmanitost zajímavých míst a turistických tras, vedoucích rozsáhlými hřebeny i náhorními plošinami. Můžete obdivovat proslulé alpské krávy, vychutnat si jedinečné pohledy na drsné horské formace.

www.hotel-seelos.at

Pošlete SMS ve tvaru:

TYROLSKO na telefonní číslo 900 11 07 (cena jedné SMS je 7 Kč).

Čím více SMS zašlete, tím větší šanci máte na výhru!

Soutěž probíhá od 5.8. do 29.8.2013.

Soutěžící, který zašle SMS, která bude doručena jako 4000. v pořadí, vyhrává.

Obecná pravidla SMS soutěží naleznete na www.sanomamedia.cz/vseobecne-marketingove-podminky.

Soutěž technicky zajišťuje Advanced Telecom Services (ATS), s. r. o. Cena jedné SMS je 7 Kč včetně DPH. Uvedenou službu lze využívat pouze na území ČR prostřednictvím mobilních operátorů O2, Vodafone a U-fon. V případě technických problémů se obraťte na infolinku společnosti ATS, s. r. o., 776 999 199 (po-pá od 9 do 16 hod.).

www.platmobilem.cz

Výhercem se stává Denisa N. z Říčan. Gratulujeme.