Chytré, flexibilní, nenáročné, levné, a přitom komfortní řešení pro každou událost i prostory. Na velmi oblíbené skládací židle nepotřebujete složitý návod ani velkou sílu pro jejich přenesení z jednoho místa na druhé. Ze všeho nejvíc oceníte jejich všestranné využití.

Ideální pro menší prostory

Máte doma málo volného prostoru a obyčejné židle neustále překáží v cestě? Skládací židle kdykoli snadno rozložíte a opět složíte do velikosti nákupní tašky s uchem. Významně vám tak ušetří prostor při skladování. Najdete jim místo v jakékoli skříni, šatníku nebo třeba za gaučem, moderní provedení pověsíte na hřebík v předsíni.

Více židlí, více lidí

A nyní z opačného soudku. Čím více lidí přijde, tím více potřebujete židlí. Například na svatbách nebo zahradních slavnostech, kde se mnohdy sedí venku a místo posezení se často mění, oceníte skládací židle pro jejich přenosnost. Těžké a objemné židle byste vzali pouze dvě, kdežto skládacích židlí vezmete hned několik. Namísto složitého a zdlouhavého přenášení jedné židle za druhou si akci v poklidu užijete. A nepřijdete ani o komfort.

Posezení pro nečekané události

Přijde nečekaná návštěva, více lidí, než bylo předem nahlášeno, soused vás pozve na grilování dnes večer nebo se chystáte na festival, který trvá celý den. Co teď? Židle ven! Právě pro takové události jsou skládací židle jako stvořené. Všechen potřebný nábytek vezmete s sebou, a třeba i nějaký navíc pro ostatní. Nevydáte příliš mnoho námahy na jejich přesun, díky jejich flexibilnosti si můžete sednout blíž, nebo naopak dál od centra dění, aniž byste ostatním překáželi. A pokud se vám již na akci líbit nebude, židli jednoduše složíte, popadnete do ruky a nenápadně se vytratíte.

Zdroje: living.prima.cz, hobby.instory.cz, frontrowfurniture.co.uk