Pětihvězdičkový Hotel Princess Bergfrieden v tyrolském Seefeldu (Rakousko) je malý luxusní hotel s dvanácti apartmány, které byly navrženy s péčí, splňující všechny moderní požadavky. V kombinaci s proslulou tyrolskou stylovou tradicí a s moderním designem interiéru belgického architekta Vittoria Simoniho se staré i nové prvky spojily v dokonalé harmonii. Bohatá dřeva v kombinaci s moderními prvky vytváří teplou a útulnou atmosféru, takže se všichni cítí jako doma. Hotel Princess Bergfrieden je hotel nabízející odpočinek, respektující soukromí svých klientů a je vhodný pro děti. Kromě nádherných luxusních apartmá nabízí hotel i plavecký bazén, bar a salonek s krbem.

V létě si můžete vychutnat golf na jednom z nejkrásnějších evropských golfových hřišť v Golfclubu Seefeld-Wildmoos, který se nachází v kopcovitém terénu poblíž vesničky Mösern (cca 2,5 km od Seefeldu). Navíc Seefeld i celý Olympijský region nabízí rozmanitost zajímavých míst a turistických tras, vedoucích rozsáhlými hřebeny i náhorními plošinami. Můžete obdivovat proslulé alpské krávy, vychutnat si jedinečné pohledy na drsné horské formace.

Pro naše sportovní hosty nabízíme kromě golfu možnost zahrát si squash, tenis (vnitřní i venkovní kurty), jízdu na horském kole, rafting, horolezectví a mnoho dalšího.

Součástí hotelových služeb jsou i útulná jídelna (bufetové snídaně), vinný sklep, DVD půjčovna v hotelu, prostorná herna s DVD a CD přehrávačem, stolní fotbal, jukebox a sedadla/pytle, velká zahrada s posezením, prostorná sluneční terasa, parkování u hotelu, úschovna golfového vybavení, 30% sleva na green fee na golfovém hřišti Seefeld-Wildmoos, 30% sleva na green fee na 9jamkovém hřišti Golfacademy Seefeld, 15% sleva na golfové kurzy Akademie Seefeld naproti Hotelu Princess, zdarma jízdní kola v létě, Wi-Fi / bezdrátový internet v celém hotelu, wellness: vyhřívaný krytý bazén se saunou tryskového proudu a parní sauna, lehátka a deky, denní výměna ručníků a denní úklid pokoje, koupelové pantofle a župany aj.

Hotel Princess Bergfrieden Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj

Pětihvězdičkový Hotel Princess Bergfrieden se nachází v rodinném a přátelském Olympijském regionu Seefeld, který bývá právem nazýván vysokohorskými klimatickými lázněmi. Seefeld i okolí má dlouhou lyžařskou i rekreační tradici. Dostavba osmi luxusních horských apartmánů pod názvem Mountain Residences je již hotova. Luxusní apartmán si může pořídit kdokoliv a v době, když jeho majitel nebude pobývat v Seefeldu, hotel bude apartmán pronajímat a majitel bude již jen vydělávat peníze. Dobrá investice, že?


SOUTEŽIT MŮŽETE ZDE NA STRÁNKÁCH NATIONAL GEOGRAPHIC


  • Pětihvězdičkový Hotel & Mountain Residences Princess Bergfrieden
  • Milserstraße 274
  • A-6100 Seefeld in Tirol
  • Tel.: +43-5212-2557
  • E-mail: info@princessbergfrieden.com
  • [www.princessbergfrieden.com](http://www. princessbergfrieden.com "")

hotel Autor: Oficiální zdroj Autor: Oficiální zdroj