Pojez fest na Ostravici

Poznejte to nejlepší z gastronomie ze severní Moravy a Slezska a vyrazte 9. září do Ostravice. Konat se zde bude populární Pojez fest, během něhož své umění představí nejlepší podniky v regionu. Těšit se můžete na desítky stánků a foodtrucků se skvělým jídlem i pitím, školu čepování, kuchařské show, kreativní dílny a živou hudbu.


Kdy: 9. 9. 2023 od 10:00 hodin

Kde: Ostravice, areál bývalé arcibiskupské vily

Vstupné: zdarma

Info: pojez.cz

Co vás na festivalu čeká? Podívejte se, jak probíhal Pojez fest v Karlově Studánce:

Zdroj: Youtube


Japonský den v Průhonickém parku

Událost, která zaujme příznivce japonské kuchyně i kultury, se bude konat 9. září v Průhonickém parku. 13. ročník Japonského dne opět nabídne zajímavý program, který bude zahrnovat výstavu ikebany, ukázku lukostřelby, tvarování bonsají, japonské divadlo, šerm, kreativní workshopy a samozřejmě ochutnávku specialit japonské kuchyně.


Kdy: 9. 9. 2023 od 9:00 do 17:00

Kde: Zámecký park Průhonice

Vstupné: 100 Kč, děti do 6 let zdarma

Info: www.pruhonickypark.cz

Sladký festival v Karlových Varech

Sobota 9. září nabídne ideální program pro všechny milovníky sladkého. V karlovarské Varyádě se bude konat Sladký festival, během něhož si rozhodně přijdete na své. Vybírat můžete z nepřeberného množství čokolády, dezertů a sladkostí různých tvarů, příchutí i vůní. Připraven je i zábavný program pro děti.


Kdy: 9. 9. 2023 od 10:00 do 18:00

Kde: OC Varyáda, Karlovy Vary

Vstupné: zdarma

Info: varyada.cz

Fish fest v Litomyšli

Druhou zářijovou sobotu se v Litomyšli uskuteční již 18. ročník populárního Fish festu. Oblíbená akce opět nabídne velkou porci ryb nejrůznějších druhů připravených přímo před vašima očima – těšit se můžete třeba na pstruhy, kapry, štiky, amury. Chybět nebude ani pestrá nabídka nápojů a doprovodný program, o který se postarají místní hudební kapely. Děti se mohou vyřádit na dětském hřišti, k dispozici bude také adventure golf.


Kdy: 9. 9. 2023 od 12:00 do 18:00

Kde: Litomyšl, Sportovní areál, Trstěnická 982

Vstupné: zdarma

Info: www.rybarstvi-litomysl.cz