Společnost CENTRAL GROUP dokončila budování technické infrastruktury v lokalitě U Bořanovického lesa v Březiněvsi a zahájila stavbu rodinných domů. Přes 50 nepodsklepených dvoupodlažních rodinných domů v celkové hodnotě zhruba 270 mil. korun vč. DPH zahrnující pozemek zde pro CENTRAL GROUP postaví firma Makra, s.r.o.. Plánované dokončení prvních domů je v srpnu 2007.

Lokalita U Bořanovického lesa navazuje na starší zástavbu v obci a podle územního plánu bude i nadále ze dvou stran obklopena zelení a zemědělsky využívanou plochou. Ceny domů v Březiněvsi se pohybují od 3,7 miliónu korun, a to včetně pozemku a DPH. V nabídce je sedm typových domů o dispozicích 4+kk s garáží až 6+1 s dvougaráží.

Všechny stavby společnosti CENTRAL GROUP jsou zděné a použity jsou pouze kvalitní stavební materiály osvědčených dodavatelů. U všech nových bytů a domů je luxusní provedení již v základní ceně. Samozřejmostí jsou například moderní koupelny se širokým výběrem obkladů a dlažeb, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, bezpečnostní vstupní dveře a další položky. Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.