Podzimní Zahrada Čech proběhne na litoměřickém výstavišti v plánovaném termínu! Návštěvníci se tak mohou těšit na zahradnický sortiment, mezi kterým nebudou chybět venkovní i pokojové rostliny, trvalky, stromky, keře, cibuloviny, sadba, osiva, český česnek či sazenice jahod. V nabídce bude také kvalitní kované nářadí či zahradnická technika. Sortiment doplní také vše potřebné okolo domu, chalupy či zahrady.

Zahrada Čech Autor: Zahrada Čech, s.r.o. Autor: Zahrada Čech, s.r.o.

Motto výstavních expozic se v letošním roce ponese v duchu oslav 20 let Ústeckého kraje. Expozice plné zeleniny, ovoce i květin tak budou doplněny o narozeninové prvky, jako například obří narozeninový dort či kniha přání v nadměrné velikosti, na kterou budou moci návštěvníci zapsat své přání oslavenci. Výstavu bude doprovázet bohatý a zajímavý kulturní program. Na pódiu vystoupí Stanislav Hložek, Vláďa Hron, Heidi Janků, Petr Kolář, Naďa Válová, Milan Drobný, DUO JAMAHA, Babouci, Vinšovanka, Petr Lüftner, Eliška Lüftnerová a mnoho dalších.

Zahrada Čech Autor: Zahrada Čech, s.r.o. Autor: Zahrada Čech, s.r.o.

Zájemci si mohou již nyní zakoupit [vstupenky] (https://zahradacech.enigoo.cz/online/#/tickets/matches/sektor/14 "") za zvýhodněnou cenu. Předprodej probíhá formou online prodeje od 1. 7. až do 10. 9. 2020. Poté po dobu konání výstavy lze vstupenky v předprodeji zakoupit, ovšem již za plnou cenu. Prodej vstupenek probíhá také v Informačním centru na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Vstupenky si mohou zájemci zakoupit osobně od 3. 8. do 10. 9. 2020. Otevírací doba infocentra je denně od 9 do 18 hodin. Ceník spolu s odkazem na online prodej naleznete na webových stránkách www.zahrada-cech.cz.