Nákupní týden se koná dvakrát do roka, na jaře a na podzim. Letošní jarní Nákupní týden proběhne od pondělí 13. do neděle 19. března 2023. Slevové kupóny budou součástí všech vydání Deníku a vybraných časopisů vydavatelství Vltava Labe Media. Najdete je také na webu nakupy.denik.cz.

To nejzajímavější z Nákupního týdne

Není u vás po zimě skrz okno skoro vidět? Je nejvyšší čas na jarní úklid! Vezměte to od podlahy třeba s robotickými vysavači od firmy Kärcher. „S modely RCV 3 a RCV 5 budete mít čistší domov bez námahy. Vytřou i vysají za vás, zatímco vy se budete věnovat příjemnějším aktivitám. V mobilní aplikaci jednoduše nastavíte, kam vysavač nesmí, nebo kde má naopak úklidu věnovat více pozornosti,“ představuje novinky Kärcher zástupkyně společnosti Linda Matoušová. V rámci akce pořídíte vysavače a další výrobky z řady Home & Garden se slevou 20 %.

Zimu jsme strávili více doma, a tak je na čase prověřit, zda si náš nábytek nezaslouží výměnu. Využít k tomu můžete slevu až 30 % od společnosti Phase, která přichází s vlastním designem nábytku a soustředí se na řemeslnou výrobu nábytku pro pohodlné sezení a spaní. Díky síti prodejen v celé České republice si můžete nábytek i osedět.

Radost vám i vaší domácnosti jistě udělají i krásné doplňky. V e-shopu Výprodej povlečení levně pořídíte povlečení, chrániče na matrace, jersey prostěradla, osušky, postele z masivu a mikroplyšové deky. „V našem obchodě najdete například povlečení už za 199 korun. Po dobu akce nabízíme navíc slevu 10 %,“ upozorňuje, na co se zaměřit v internetovém obchodě s adresou vyprodejpovleceni.cz, Adéla Lišková ze společnosti Textilomanie, která e-shop provozuje.

Jak využít slevové kupóny?

V průběhu jarního Nákupního týdne bude opět z čeho vybírat. Nenechte si ujít výhodné nabídky mnoha desítek obchodníků, kteří se do akce zapojí. Slevové kupóny uplatníte v e-shopech i v kamenných obchodech. Slevy se dají využít opakovaně, stejnou prodejnu či e-shop lze tedy navštívit vícekrát. Akce se týká prodejen v celém Česku. Slevové kupóny nejdete ve vašem Deníku, nebo si je můžete jednoduše stáhnout do mobilu. Kupóny tak budete mít vždy po ruce.

Slevové kupóny naleznete na webu Nákupního týdne.