Problémy v těchto situacích nastávají obvykle dva. Kde sehnat spolehlivou firmu, která práci vyřeší za nás – to je první z nich. Druhý se často objevuje v situaci, kdy se jedná o drobnější zakázku. O ty totiž firmy nezřídka nemají zájem nebo jim dlouho trvá, než se o řemeslník Autor: archiv ně postarají. Řešení nabízí služba Zlaté ruce, kterou ve spolupráci s dceřinou společností připravila Pražská plynárenská.

Jaké služby Zlaté ruce nabízejí? Například úklid domácnosti – celkový nebo jednotlivé úkony jako třeba čistění koberců a sedaček nebo mytí oken. K dispozici jsou i šikovní opraváři, kteří dokážou zajistit drobné opravy omítek, obkladů nebo dlažeb či třeba opravy a výměny vypínačů nebo vodovodních baterií. Problémem není ani instalace svítidel a pověšení obrazu. Tím však výčet služeb nekončí. Se Zlatýma rukama si můžete nechat vymalovat nebo se dokonce přestěhovat.

„Kdykoliv nemá v domácnosti nikdo čas nebo dostatečnou zručnost na jakékoliv opravy a úpravy, nabízí Zlaté ruce rychlé a šikovné řešení,“ vysvětluje mluvčí Pražské plynárenské Miroslav Vránek.

Jak si služby objednat? Na nonstop lince 840 555 333 stačí zvolit Pražskou plynárenskou a následně POMOC 24. Nabídka platí pro všechny obyvatele Prahy, ceny jsou závislé na specifikaci objednávky.