Floridský rodák Jason Derulo už vlastní sídlo za 3 miliony dolarů na předměstí v Los Angeles. Nyní utratil dalších 3,6 milionu za nový dům v sousední obci. Stavba ve stylu moderního statku má rozlohu téměř 465 metrů čtverečních.

Před domem, který disponuje pěti ložnicemi a 6 koupelnami, se nachází příjezdová cesta s dvojitou bránou. Dům má ostře bílou barvu, černé okenní obložení a garáž pro dvě auta.

Uvnitř domu se nachází foyer a podlaha z tvrdého bílého dubu. Obývací pokoj spojený s jídelnou je vybaven kamenným krbem a moderním lustrem. V kuchyni se nachází špičkové spotřebiče a elegantní kuchyňské skříňky. Ke středovému ostrůvku je připojen jídelní stůl.

Na jedné straně kuchyně je velká spíž, z druhé strany se otevírá prosluněný rodinný pokoj, který disponuje vestavěnými policemi i skříněmi a navíc má posuvné skleněné dveře otevírající se na dvorek. Na stejném patře je také zvukotěsný kinosál v lesklém černém nátěru.

V dalším patře se nachází další rodinný pokoj. Ten je ale komornější než ten v přízemí a má více vestavěných polic. Hlavní ložnice má klenutý strop a vlastní balkon. Koupelna s dvěma umyvadly a vanou je zahalená do žilkovaného křemene.

Venku na pozemku o rozloze 1 tisíc metrů čtverečních je prostorný trávník a venkovní kuchyně s posezením. K dispozici je také bazén s funkcí vodopádu a lázně.

Zdroj: Profimedia.cz