Manželé Joey a Barrett McIntyre – ona herečka a on popový zpěvák a člen úspěšné chlapecké skupiny New Kids z konce 80. let minulého století – se rozhodli opustit svůj byt ve čtvrti Upper West Side ve městě New York. Nabídli jej k prodeji za 4,4 milionu dolarů. Místo něj budou obývat rodinný dům v Hancock Park v Los Angeles. Zde si koupili velké sídlo ve stylu normandských zámečků.

Joey McIntyre Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Historicky vyhlášený Hancock Park je známý svými širokými uličkami lemovanými krásně udržovanými domy navrženými mnoha uznávanými architekty, kteří zde stavěli majestátní domy v různých tradičních architektonických stylech. A dům rodiny McIntyrů rozhodně není výjimkou. Navrhl jej známý americký architekt Arthur R. Kelly. V domě tak vznikly nejrůznější dobové prvky, jako je např. půlkruhová vstupní hala s elegantně zakřiveným schodištěm lemovaným květinovými vlysy a zábradlím dekorovaným jemným kováním.

Zcela zařízený prostorný obývací pokoj je vybaven starožitným krbem, zatímco oddělená jídelna přechází plynule do lustrem osvětlené zimní zahrady a rodinného pokoje, které se vyznačují vysokými stropy z masivního skla. Rodinné prostory zahrnují vestavěnou knihovnu z borovicového dřeva, podzemní vinný sklípek s řízenou teplotou a nádherně zařízenou kuchyň, vybavenou varným ostrovem, mramorovými deskami a velkým množstvím kuchyňských skříněk. Všechny čtyři ložnice mají vlastní příslušenství, které zahrnuje šatnu a koupelnu s mramorovým obložením, dále se tu nachází pracovna (či kancelář) a další relaxační místnosti.

Hned za zimní zahradou je pak umístěna venkovní terasa s kamenným krbem, kde se dá posedět na slunné ploše pod širým nebem či pod malebným zastřešením. Areál zahrady dále zahrnuje velký trávník obklopený vzrostlými keři a stromy, bazén s vířivkou a garáž pro tři auta. Ta je umístěna hned vedle domku pro hosty nebo zaměstnance, s vlastním vchodem, šatnou a vlastní koupelnou.

Joey McIntyre Autor: Profimedia.cz / Profimedia.cz Autor: Profimedia.cz

Manželé McIntyre již dříve vlastnili v Hancock Parku další, poněkud menší dům u východního pobřeží, původně navržený architektem Paulem Williamsem, který koupili asi před dvanácti lety za 4,45 milionu dolarů. Prodali jej téměř před dvěma lety za o něco více než 5,8 milionu dolarů.

McIntyreova hudební kariéra zahrnovala kromě skupinových i spoustu sólových alb, a dokonce vystoupení v muzikálech na Broadway nebo třetí místo v show Když hvězdy tančí („Dancing with the Stars“).