Pro zahradnice

Všestrannou 12dílnou sadou zahradního nářadí GARDEN PINK od značky SIXTOL potěšíte každou zahradnici. Sada v růžové barvě obsahuje brašnu s kapsami pro snadné přenášení a používání náčiní.

V setu najdete zahradní rukavice a čtyři plastové „drápy“, díky nimž lze snadno odstranit plevel nebo vytvořit důlek na sazenice. Dále obsahuje zahradní lopatku, hrabičky, kultivátor a plečky. Při zkracování větví a keřů oceníte robustní zahradní nůžky s pojistkou a skládací pilku na větve. Nechybí ani robustní svinovací metr o délce 5 m, pevný zahradní drát o délce 20 m a šikovný sázeč semínek.

Péče o krásu

Dárek určený k péči o krásu je vždycky dobrý nápad. Pokud ho chcete pojmout ve valentýnském stylu, mohli by se vám hodit pomocníci od značky Sencor. O rychlé vysušení vlasů se postará červený vysoušeč vlasů SHD 6701RD. Kromě elegantního vzhledu nabízí i ergonomický design kombinovaný s výkonným motorem a zajistí nejen rychlé proschnutí vlasů, ale i pohodlí během používání.

Ženy, které si dávají na účesu obzvlášť záležet, ocení horkovzdušnou kulmu SHS 7551RD. Díky špičkové technologii ionizace zvládne vytvořit stylový účes, a současně chrání vlasy před nepříznivými účinky statické elektřiny. Má 7 výměnných nástavců, s nimiž lze vytvořit účes přesně podle představ.

Na kutilské projekty

Máte partnerku, která ráda tvoří a nebojí se pustit do nejrůznějších kutilských projektů? Darujte jí vlastní sadu nářadí, aby měla vždy po ruce vše potřebné. Růžová dámská sada Fieldmann obsahuje 71 kusů nářadí, které se uplatní v domácnosti, dílně i na zahradě. Najdete v ní šroubováky, bity, kladivo, kleště, klíče, ulamovací nůž, svinovací metr, vodováhu a spoustu dalšího vybavení. Nářadí je vyrobeno z odolného materiálu a opatřeno pohodlnými ergonomickými úchopy.

Pořídit můžete také stylovou akumulátorovou vrtačku Fieldmann FDV 10253-A, která je vhodná pro práci se dřevem, kovem nebo plastem. Díky dvourychlostní převodovce lze nastavit rychlost otáček, pro preciznější výsledek je navíc vrtačka vybavena LED osvětlením.

Zdraví

Kuchyňské spotřebiče obecně nepatří mezi nejoblíbenější dárky, pokud si o ně žena sama neřekne. Výjimkou může být pomocník, který podpoří zdravý životní styl a postará se o přísun energie, vitaminů a minerálů.

Smoothie Nutri mixér SNB 6601RD od značky Sencor zvládne připravit smoothie z ovoce, zeleniny, bylinek, jogurtu, ořechů, semínek i vloček. Díky přednastaveným programům a funkci drcení ledu se vám ale bude hodit i při přípravě míchaných alkoholických nápojů.

Zdroj: Dům&Zahrada, Sencor, Fieldman, www.growmarket.cz

Související články