Grill fest na náplavce

Grilovací sezona startuje! V sobotu 13. 4. zaplaví Smíchovskou náplavku grily a desítky skvělých jídel připravených nad žhavým uhlím. Těšit se můžete na grilované selátko, steaky, burgery, žebra, sýry, vegetariánské pokrmy a speciality mezinárodní kuchyně.

Kdy: 13. 4. od 10:00 do 18:00
Kde: Hořejší nábřeží, Praha 5
Info: foodevent.cz

Zajímá vás, co všechno můžete na Grill festu ochutnat? Podívejte se na video z dřívějšího ročníku:

Zdroj: Youtube

Food Day festival v Brně

Na Špilberk se v sobotu 13. dubna sjedou všichni milovníci světových chutí. Konat se zde bude Food Day festival, který nabídne lahůdky z různých koutů světa. Těšit se můžete i na spousty sladkých dobrot a osvěžující prosecco.

Kdy: 13. 4. od 10:00 do 20:00
Kde: Hrad Špilberk, Brno
Info: www.fooddayfestival.cz

Jarní Street Food Festival v Kolíně

Za dobrým jídlem můžete v sobotu 13. 4. vyrazit také do Kolína, kde na vás na Karlově náměstí budou čekat food trucky s pestrou nabídkou specialit klasické i moderní kuchyně. Ochutnat můžete také piva z malých pivovarů, výborná vína nebo výběrovou kávu.

Kdy: 13. 4. od 10:00 do 19:00
Kde: Karlovo náměstí, Kolín
Info: www.cityevent.cz

Craft Beer Fest Mariánské Lázně

Milovníky piva čeká krásná sobota v Mariánských Lázních, kde se bude konat unikátní setkání nejzajímavějších řemeslných pivovarů z celé České republiky. K ochutnávce budou připraveny všechny druhy piva – od ležáků přes IPA až po robustní originály. Součástí akce je i pestrý doprovodný program.

Kdy: 13. 4. od 12:00 do 22:00
Kde: Kolonáda Maxima Gorkého, Mariánské Lázně
Info: www.marianskelazne.cz

Prague Beer Fest 2024

Na přehlídku originálních piv můžete vyrazit také do pražské Holešovické tržnice, kde se odehraje 6. ročník festivalu Prague Beer Fest. Během něho se představí 50 pivovarů, z toho polovina zahraničních. Těšit se můžete i na přednášky, workshopy a zajímavé osobnosti.

Kdy: 12.-13. 4. od 12:00 do 23:45
Kde: Holešovická tržnice, Praha 7
Info: www.pbfest.cz