Jednoduché řešení s minimální investicí

Popraskaný beton nebo stará nevzhledná dlažba? Oživení staré podlahy balkonu nebo terasy nemusí být těžký úkol. Společnost Fatra představuje plastové dlaždice FATRASTEP, které snadno položíte na jakýkoliv zpevněný povrch. S trochou zručnosti zvládne pokládku opravdu každý. Užijte si proměnu svých venkovních prostor s plastovými dlaždicemi a vytvořte si prostor plný elegance a pohodlí, který vás bude těšit každý den.

Kreativitě se meze nekladou

PVC dlaždice jsou dostupné ve čtyřech různých dekorech, aby si každý majitel vybral ten, který nejlépe ladí s designem své terasy nebo balkónu. Bez ohledu na to, zda preferujete moderní vzhled, rustikální atmosféru nebo minimalistický styl, dlaždice FATRASTEP vám nabídnou širokou škálu možností. A nemusíte zůstat jen u jednoho dekoru. Kombinací dvou barev snadno dosáhnete rozdělení prostoru například pro jídelní zónu nebo dětský koutek.

Zvládnete to za pár minut

Jedním z největších přínosů FATRASTEP dlaždic je jejich jednoduchá instalace. Díky inovativnímu systému zámků se mohou dlaždice rychle a bez námahy poskládat do dokonalého celku, aniž by bylo třeba složitých nebo drahých nástrojů. Jednotlivé díly díky zámkům do sebe stačí jen zacvaknout a je hotovo. Z realizace se budete moct těšit už za několik desítek minut.

S jarem si zasaď strom

A když už budete plánovat nové posezení, je ideální přidat i nějak tu zeleň. K nově vysazeným stromkům či keřům doporučujeme zavlažovací vaky. Ty usnadňují proces zakořenění a značně vám usnadní péči o nově vysazené rostliny. Vak stačí umístit kolem kmene stromu a naplnit jej vodou. Díky malým otvorům na spodní straně se o zavlažování postará sám.

Plastové dlaždice FATRASTEP i zavlažovací vaky může nakoupit přímo od výrobce na www.efatra.cz.