Co si přesně můžeme představit pod pojmem „modulární bydlení“?

Jedná se o moderní koncept, který nabízí velmi flexibilní a rychlou cestu k vlastnímu funkčnímu bydlení. Jednotlivé moduly budoucího domu zhotovujeme ve výrobních halách Lark Leisure Homes a až následně transportujeme na stavební pozemek, kde dochází k finální montáži. Každý dům, který opustí továrnu společnosti, prochází řadou podrobných kontrol a důkladných technických testů. Díky tomu jsou modulární domy Lark ve velkém množství prodávány v zemích jako jsou Německo, Belgie, Nizozemsko, Francie, Dánsko, Norsko, Irsko, Polsko, Rakousko či Švýcarsko.

Co považujete za největší výhodu modulárního bydlení LARK?

Na jednom místě a s jedním dodavatelem vyřešíte své budoucí bydlení od A do Z. Nemusíte zvlášť obíhat kuchyňská a nábytková studia, koordinovat elektrikáře s instalatéry apod. Kompletní stavbu, (!) včetně zařízení interiéru, spolu odladíme v konfigurátoru, a tím je pro vás hotovo. Také lze dopředu pracovat s možností zvětšení domu. Zvažujete rozšíření rodiny? Pracujete s variantou „vejminku“ pro rodiče? Není problém. Současný modul umíme připravit tak, aby další modul šel v budoucnu připojit a nebyla to žádná překážka pro nynější obývání.

Zdroj: Youtube

Domy dodáváte včetně zařízení interiéru. Jsou tedy domácnosti vevnitř totožné?

To, jak bude dům vypadat, záleží čistě na vašem vkusu. Na domy existuje konfigurátor, kde si vybíráte barvu, materiály a uspořádání prakticky všeho. U kuchyně např. rozmístění skříní a poliček, kam dát dřez, kam myčku, kam koš, troubu, a jiné. Vše na přání zákazníka. Stejně tak se vybírá materiál skříněk i pracovní desky, u nábytku si volíte čalounění apod. Také je možné udělat si přípravu na krbovou vložku. Vybavování interiéru probíhá stejně, jako u jakéhokoliv jiného domu, jen s tou výhodou, že vše řešíte na jednom místě. Ukázky interiéru ve 3D prohlídce uvádíme zde.

Kolik by tedy stál např. dům pro tříčlennou rodinu v základní výbavě? 

Dům pro tříčlennou rodinu stojí od 2 499 000 Kč s DPH. Jedná se o obývací pokoj s kuchyní, dětský pokoj, ložnici, koupelnu a toaletu. Dům dodáme včetně všeho vybavení. Zákazník tedy může rovnou bydlet. Napojení na sítě provádíme v den přivezení na pozemek. Dokoupit jsou potřeba jen věci k dennímu užívání. Z naší strany je dům plně vybaven.

Více informací: www.rychlydomov.cz