Praktické elektrospotřebiče

Elektrospotřebiče jsou nedílnou součástí moderní domácnosti. Díky nim zvládnete efektivněji a pohodlněji připravovat jídlo, pomohou vám udržet čistotu v kuchyni a usnadní každodenní činnosti. K dispozici je široký sortiment, nabízí se proto otázka, jaké elektrospotřebiče do domácnosti by vám neměly chybět.

Rýžovar: Pro vždy perfektní rýži

Rýže je oblíbená příloha, přičemž její příprava není nijak složitá. Ovšem při běžném vaření v hrnci nedosáhnete tak skvělého výsledku, jaký nabízí rýžovar. Moderní zařízení nabízí spoustu skvělých funkcí – udržování teploty či automatické vypnutí. Navíc v něm připravíte i zeleninu na páře a řadu dalších pokrmů.

Tyčový mixér: Všestranný nástroj

Univerzální spotřebič, který najde využití v různých situacích, je tyčový mixér. Díky štíhlému designu se vejde do každé kuchyně. Jeho obsluha je přitom jednoduchá a umožňuje přípravu rozmanitých receptů. Oceníte ho při vaření omáček, polévek, ale zvládne také přípravu smoothies či třeba dětských pokrmů. V kombinaci se snadnou manipulací a údržbou se z něj stává nepostradatelný spotřebič v každé kuchyni. Spolehlivou volbu představuje tyčový mixér PRESIDENT, který je výkonný a praktický.

Mlýnek na kávu: Pro kávové gurmány

Pokud si rádi dopřejete šálek dobré kávy, pak by vám neměl chybět mlýnek na kávu. K dispozici jsou různé varianty, přičemž v základu je lze rozdělit na manuální a elektrické. Čerstvě mletá káva nabízí perfektní zážitek, s elektrickým mlýnkem si ji přitom připravíte během chvilky. Hodí se pro moka konvičku, french press, dripper a další.

Pokud si však chcete vychutnat silné espresso, pak je lepší pořídit rovnou kávovar. Automatické modely zvládnou kávu rovnou namlít a připravit. Levnější alternativou jsou pak pákové kávovary, ke kterým se vám mlýnek také bude hodit.

Sušička ovoce: Zdravá alternativa sladkých svačinek

Každého někdy honí mlsná, nicméně klasické snacky bývají nezdravé. Pokud chcete mlsat bez starostí, neměla by vám chybět sušička ovoce. V té si připravíte libovolné domácí sušené ovoce plné chutí, a to bez přidaného cukru. Během sušení jsou zachovány cenné vitamíny a minerály. Hodí se i pro sušení hub či bylinek, otevře vám tedy spoustu nových možností v kuchyni.

Sendvičovač: Rychlá cesta k chutným pokrmům

Jak je z názvu patrné, sendvičovač je využíván zejména pro přípravu sendvičů či toastů. Ovšem jde o multifunkční spotřebič, se kterým zvládnete vytvořit různá jídla. Hodí se totiž i pro grilování, přípravu panini a vaflí. Pokud hledáte univerzální doplněk, pak zvolte sendvičovač PRESIDENT 3v1. Ten navíc nabízí snadnou údržbu díky vyjímatelným zapékacím deskám.

Multifunkční kuchyňský robot

Pokud chcete své kulinářské umění posunout na novou úroveň, pak je skvělou investicí multifunkční robot. Jde o výkonný spotřebič, který v jednom zařízení kombinuje několik funkcí. Zvládnete tak různé úkoly s minimálním úsilím. Robot zpravidla zvládne mixovat, strouhat, krájet či hníst těsto. K dispozici jsou i další nástavce, se kterými namelete maso či třeba připravíte domácí těstoviny. Jde o cenného pomocníka, který vám výrazně usnadní přípravu jídla.

Všechny tyto spotřebiče vám zjednoduší vaření a přípravu nápojů. Kromě toho také otevírají dveře do světa kulinářských možností. S těmito pomocníky se kuchyně stává nejen místem pro vaření, ale také místem pro kreativitu a neomezené experimenty s různými chutěmi a způsoby přípravy pokrmů.