Jako jediní v České republice instalujeme FLEXIBILNÍ odlehčené panely. Panel o výkonu 450 Wp váží pouhých 9 kg, je ohebný a dá se nalepit na střechu. Ano, čtete správně – nalepit. Žádné tunové zátěžové bloky, nebo vrtání do plechu. Instalace na jakýkoliv typ střechy bez narušení krytiny a bez velkého zatížení.

Důležitá pro dobrou investici je i rozumná návratnost. Cena tohoto jedinečného řešení vás určitě (příjemně) překvapí. Kontaktujte nás, my vám sdělíme detaily a postaráme se o vaši energetickou nezávislost.

Naše společnost pomáhá zákazníkům dosáhnout energetické nezávislosti a snížit svůj ekologický otisk. Věříme, že obnovitelné zdroje energie mají moc změnit způsob, jakým žijeme a podnikáme. Naše služby jsou zaměřeny na poskytování udržitelných, spolehlivých a ekonomicky výhodných řešeních. Solární energie je klíčem k udržitelnějšímu a čistějšímu energetickému prostředí a jsme hrdí na to, že přispíváme k ekologičtější budoucnosti.

Fotovoltaická elektrárna na klíč pro rodinné domy, bytové domy i firmy

Vaše prostředí je jedinečné a zaslouží si individuální přístup. Řešení spočívá ve špičkových technologiích, které zajišťují optimální tepelný komfort, čistý vzduch a úsporu energie.

Jsme spolehlivý dodavatel

Naše technologie se zaměřují na udržení a využití plného potenciálu obnovitelných zdrojů.

Nové technologie umožňují instalaci panelů na téměř všechny druhy a povrchy střech, včetně zaoblených.

Navrhneme řešení na míru

Navrhujeme vždy řešení, které maximálně respektuje potřebu objektu a je pro danou situaci nejefektivnější.

Vyřídíme dotaci

Dotace jsou již samozřejmostí, a proto Vám pomůžeme a vyřídíme NZÚ, která se o finance postará.

Zajistíme servis

Instalací naše spolupráce nekončí a rádi budeme po Vašem boku i nadále. Zajistíme pravidelný servis FVE.

Minimalizujeme náklady

Naše individuální řešení jsou dělána tak, aby bylo docíleno co nejlepší návratnosti investice do FVE.

Poskytneme Vám veškeré informace a odpovědi na vaše otázky ohledně našich služeb a produktů. Nezáleží na tom, zda uvažujete o instalaci fotovoltaické elektrárny, tepelného čerpadla, rekuperace, nebo třeba jen potřebujete konzultaci ohledně zelených dotací a Vašeho řešení.

Jsme z Prostějova, ale působíme po celé ČR. www.pksolkenenergy.cz