Vybavení pro každou domácnost

Při zařizování interiéru je často velkou výzvou vytvořit dostatek úložného prostoru. Pokud vás nelákají klasické skříňky nebo je chcete něčím doplnit, nabízí se praktické regály. Ty skvěle zapadnou do velkých kuchyní, kde se stanou elegantním a funkčním doplňkem. Otevřený úložný prostor je praktický – věci máte vždy po ruce. Na police přitom můžete přidat i různé dekorace a vytvořit tak hezký a praktický koutek.

Nicméně regál najde využití i v malé kuchyni. Nabízí se totiž nástěnné modely, díky kterým získáte úložný prostor, aniž byste zabrali podlahovou plochu. Stačí jen pár polic, díky kterým uklidíte kuchyňské vybavení na své místo. Pokud máte doma spíž, i do té se regály skvěle hodí. Díky vertikálnímu uspořádání polic dokáže využít veškerý dostupný prostor.

Malá kuchyně – závěsný, velká kuchyně – hezké uložení otevřené, pro rodinu – dostupné pro děti

Kvalitní materiály

Praktičnost je jedním z nejdůležitějších faktorů. Je důležité, aby byl regál odolný. Proto jsou oblíbenou volbou kovové konstrukce. V kombinaci s dřevěnými policemi navíc vypadají skvěle a je tak zajištěn i dobrý estetický dojem. Tento rustikální design zapadne do každé domácnosti a zútulní prostor. Pevná konstrukce přitom zajišťuje optimální nosnost polic. K dispozici jsou různé modely lišící se designem a nosností – pestrá nabídka na vás čeká tady.

Organizovaný prostor

Vzhledem k tomu, že do polic je stále vidět, je důležité je dobře uspořádat. Nádobí, spotřebiče či různé nádoby se surovinami můžete nechat jen tak stát na polici. Ovšem přidat můžete i úložné krabice, do kterých schováte různé drobnosti. Výsledkem je elegantnější dojem a snazší údržba.

Ve spíži oceníte spíše průhledné úložné boxy – jsou praktické, jelikož pojmou různé věci, přičemž o nich stále máte přehled.

Kromě různých krabic a boxů se nabízí i elegantní přídavné moduly. Například kovový košík, držák na sklenice či stojan na lahve. Díky tomu můžete obyčejný regál přeměnit v perfektní vybavení přímo na míru.

Elegantní dekorace

Regál může být praktický, a přitom elegantní. Stačí jen přidat pár dekorací. I ty přitom mohou být funkční – dekorací se mohou stát i hezké dózy, či třeba čerstvé bylinky. Kromě toho samozřejmě můžete přidat rodinné fotografie, oblíbené obrázky a další drobnosti.

Nebojte se být kreativní. I z obyčejného nábytku dokážete vytvořit stylový prvek interiéru. Ve spíži je klíčová zejména funkčnost, ovšem v kuchyni můžete více experimentovat. Záleží pouze na vás, zda z regálu učiníte multifunkční úložný prostor, či dáte přednost estetice a do polic uložíte více dekorací.