Každé pondělí až do 6. května budou vylosováni vždy 3 výherci, kteří od společnosti VELUX získají střešní okna a potřebná montážní řešení s horní hranicí odměny ve výši 100 tisíc korun vč. DPH (samotná instalace oken není součástí výhry). Losuje se vždy z těch, kteří projevili zájem o nová střešní okna v předchozím týdnu.

Profukující okna, rosení skel, tu a tam náznak plísně… Možná i váš domov si už zaslouží nahradit vysloužilá střešní okna jejich moderní verzí s tepelněizolačním trojsklem, lepším odhlučněním a třeba i dešťovým senzorem a dálkovým ovládáním. Navíc díky aktuální akci VELUX teď můžete nová střešní okna vyhrát! V kontaktním formuláři na  http://www.velux.cz/soutez stačí pouze potvrdit souhlas s podmínkami soutěže a následně vás zkontaktuje zákaznický servis společnosti VELUX. Ten vám poradí s výběrem výrobků i postupem výměny starých oken za nová a propojí Vás s doporučenou montážní firmou.

Nová střešní okna VELUX generují pasivní solární zisky

Z výpočtů odborníků vyplývá, že výměnou starých střešních oken za ta moderní s trojsklem lze snížit úniky tepla až o polovinu. Nová střešní okna VELUX mají výrazně lepší izolační vlastnosti, zásluhu na tom má jejich inovativní konstrukce a použití vysoce kvalitních materiálů. Příkladem mohou být střešní okna VELUX Standard Plus GLL/GLU s hodnotou součinitele prostupu tepla U= 1,0 W/m2K (při zapuštěné montáži dokonce jen Uw = 0,94 W/m2K) a se schopností generovat pasivní solární zisky, tedy „vytápět zdarma“ a zlepšovat tak energetickou bilanci domu. Pozitivním efektem trojskla s tabulemi v různých tloušťkách je vedle tepelné izolace také redukce hluku zvenčí, účinnou absorpci hluku při různých frekvencích vyjadřuje hodnota zvukového útlumu Rw = 35 dB. Lepší zvuková izolace se projeví i snížením hluku z dopadajících kapek deště. V neposlední řadě je třeba zmínit snadnou údržbu, protože vnější sklo je opatřené samočistící vrstvou. Při dešti kapky vytvoří jednolitou vrstvu a ze skla stečou nejen samy, ale vezmou s sebou i nečistoty.

Vybírat můžete celodřevěná okna nebo bílé bezúdržbové provedení, jehož dřevěný rám je chráněn vodotěsnou polyuretanovou vrstvou. Takové okno už nikdy nebude potřeba přebrušovat ani lakovat, na rozdíl od starých původních oken. Nová střešní okna VELUX můžete pořídit jako dálkově ovládaná a o efektivní větrání se může postarat inteligentní technologie VELUX ACTIVE with NETATMO, která sama zajistí větrání nebo zastínění.