Jaké brikety jsou nejlepší na noc?

Do bytu chtěli vanu i sprchu. Co se nevešlo do koupelny, je v ložnici

Aby se ve starých bytech dalo hezky bydlet, je třeba při rekonstrukci propojit ducha minulosti s přítomností. Využít vše, co dané dispozice nabízí, a nebát se ani změn původních plánů. Třeba vany v ložnici. Nebo pojízdného ostrůvku v kuchyni.

Lauben Robot LaserVac 52BB Pet umí vysát a vytřít zároveň. Má univerzální kartáč na všechny typy podlah, vyčištěné koberce i od zvířecích chlupu zajistí kartáč PetCarpet. V aplikaci si lze vytvořit a uložit až 5 map různých prostorů. Cena 12 990 Kč

Jak ušetřit čas? Pořiďte si robotický vysavač

Nebaví vás pořád šůrovat, ale žít ve špíně taky nechcete? Pomůže robotický vysavač, který zvládne běžný úklid podlah. Bez řečí a odmlouvání. A třeba i bez vaší přítomnosti. Je to zkrátka uklízečka k nezaplacení.

Když si šumivé koule do koupele vyrobíte sami, můžete si přidat přesně ty suroviny, které máte nejraději.

DIY. Šumivá koule do společné valentýnské koupele

Chcete si udělat na Valentýna hezkou chvilku? Jde to i díky koupeli, která pohladí duši a zrelaxuje tělo. Aby byl zážitek dokonalý, chce to už jen maličkost. Vyrobit si vlastní šumivé koule. A klidně i s čokoládou!

Marmolit

Jak využít marmolit v interiéru

Marmolit je netradiční druh povrchu, který dokáže oživit jakoukoliv stěnu v exteriéru, ale i v interiéru. Přečtěte si, co je marmolit a jak tento dekorativní materiál tvořený z přírodních kamínků použít i u vás doma.

Ledvinkový systém

Jak vyřešit roh v kuchyni, abyste měli více místa

V kuchyni hraje roli každý centimetr čtvereční. Proto přijde vhod i místo v rohu kuchyňské linky. Pokud si lámete hlavu, jak jej využít a nenechat jej prázdný, jste na správném místě.

Barva roku 2023

Chcete být trendy? Pak by ve vašem interiéru neměl chybět odstín Viva Magenta

Viva Magenta není kouzlo z Harryho Pottera, ale název barvy roku 2023. Tu stejně jako každý rok vyhlašuje institut Pantone. Líbí se vám stejně jako nám? Pak se podívejte, jak s ní můžete čarovat i u vás doma.

Eliptický trenažér Unix E Comfort nabízí osm tréninkových programů a umožňuje nastavení délky kroku a sklonu displeje. www.kettler.cz

Jak si zařídit domácí tělocvičnu

Důvodů, proč mít doma vlastní malou tělocvičnu, je celá řada, od času ušetřeného na cestě do fitness centra až po maximální svobodu při cvičení. Pohyb si lze dopřát, kdykoli zbude chvilka času a chuť.

Co ovlivňuje barvu dřevěných podlah? A které aktuálně frčí?

Kdysi byly hodně populární parkety, dnes je vytlačují dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné krytiny. Ale i u nich se během let mění obliba. Souvisí to snad s barvou dřeva?

Jak daleko sedět od televize?

Jakou maximální velikost televize dát do obývacího pokoje?

Už jsme na našich stránkách řešili, jakou minimální vzdálenost má člověk mít od televize. Ale teď je tu dotaz od čtenáře, který prostě nemůže se vzdáleností operovat. A tak se ptá opačně...

Vše podstatné, co potřebujete vědět o LED páskách, najdete v tomto článku

Jsou malé, přitom výkonné. Snadno se instalují a nemusí být pouze jednobarevné. Ale abyste dokázali LED pásky dobře vybrat a také zapojit, potřebujete další informace. Tady je máte.

Obývák po proměně získal více světla a vzduchu.

Manželé provedli dechberoucí proměnu interiéru za rozumné peníze

Vybavení mnohých interiérů je dechberoucí, ale když se obrazně řečeno vrátíte zpátky na zem, zjistíte, že na ně prostě nemáte finance ani prostor. My vám nabízíme opak – proměnu obýváku a jídelny, kterou si může dopřát téměř každý.

Bidet?

Bidet, nebo toaleťák?

Přemýšleli jste o pořízení bidetu? Že je to podivné, nevkusné, neobvyklé? Kdo ví. Jedno je ale jisté, bidety se těší velké oblibě v Asii, Latinské Americe i Evropě. U nás jsou ale stále méně obvyklé. Proč? Pojďme si shrnout, jaké výhody poskytují.

Bytové doplňky

Jak zútulnit domov za pár korun

Rádi byste oživili svůj domov, ale na velké změny vám nezbývají finance? Máme pro vás dobrou zprávu. Změny, které váš domov promění v útulné útočiště, nemusí bolet ani vaši peněženku.

Matná kuchyně v šedé barvě

Matné kuchyně jsou trendem roku 2023

Pokud letos plánujete rekonstrukci nové kuchyně, vsaďte na matnou povrchovou úpravu, protože právě tento vzhled je letošním trendem. Mat propůjčuje kuchyním nejen příjemný vzhled, ale také odolá otiskům prstů. Jaké jsou další výhody této povrchové úp...

Doma jako ve wellnessu Poradíme vám, jak začít

Domácí wellness: poradíme vám, jak začít

O své fyzické zdraví pečuje většina lidí – staráte se ale také o svoji psychickou pohodu? Právě psychohygiena je tématem posledních měsíců po celém světě. A kde jinde byste se měli cítit příjemně než doma? Proměňte svůj domov v soukromý kousek klidu...

Udělejte si v knihách pořádek. Tady je návod na jejich logické třídění

Patříte mezi vášnivé knihomoly? A když si chcete znovu přečíst oblíbenou knihu, nemůžete ji mezi stovkami dalších najít? Uspořádejte si domácí knihovničku tak, abyste se v ní vyznali už napořád.

Sedátka do sprchy

Nezapomněli jste na sedátko do sprchy? Je to pohodlné i bezpečné

Sedátka do sprchy jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zvýšit nejen pohodlí, ale také bezpečnost. Ocení je hlavně starší osoby, osoby s omezenou pohyblivostí nebo ti z nás, kteří trpí bolestmi zad nebo kloubů. Sedátka do sprchy jsou k dispozici v...

Podlaha marmoleum

Víte, co je marmoleum? Ocení ho zejména alergici

Při výběru podlahy se většina lidí omezuje jen na několik málo typů – vinyl, dřevo, laminát a mnohé další. Pokud jste se do podobné situace dostali i vy, přemýšleli jste o marmoleu? Vysvětlíme, o co jde.

Tři mechanické střihací nástavce

Videotest zastřihovače nejen vousů

Potýkáte se s přerostlými vlasy, vousy i ochlupením po těle? Tak asi potřebujete často pomoc stroje (strojů), které je pokosí. Já tedy to tak dělám. Moje první testování střihače vousů (a dalších) bylo tedy zajímavé.

Teraco v koupelně je výborný nápad. Proč?

Kdybyste se mohli vrátit o dvě tři generace zpátky, viděli byste teracové dlažby snad všude. Proto se nám lidově řečeno přejedly. Jenže dnes se designéři a architekti k teracu zase vrací. Asi vědí proč.