Boho styl

Inspirace: Kuchyně šmrncnutá boho stylem

Líbí se vám boho styl, ale nemáte odvahu na velkou divočinu? Žádný problém, boho si můžete dopřát i v jemnějším provedení. A přesně taková je i tato inspirativní kuchyně.

Vždycky je lepší problémům předcházet, nebo se o to alespoň pokusit.

Při zazimování chalupy myslete také na bílou techniku

Komu skončila chalupářská sezona, určitě už myslel na zazimování objektu. A mezi něj patří také péče o běžné spotřebiče. Jak se o ně postarat, aby přežily zimu v co nejlepší kondici?

Akrylátová obdélníková vana Chrome slim, délka 150 cm, cena 9090 Kč

Jak si vybrat vanu pro pohodlné koupání

Výhody vany vyvstávají zejména dnes, když jsou možnosti relaxace ve veřejných bazénech a aquacentrech poněkud omezené. Nicméně soukromí se cení stále. A kde jinde se můžete v klidu vykoupat než doma?

Toaletní stolek

V hlavní roli moderní toaletní stolky

Toaletní stolek se v poslední době stává nepostradatelnou výbavou českých ložnic. Jaké jsou jeho hlavní výhody a jak vybrat ten pravý? Poradíme vám.

Útulnost venkovského stylu se dá navodit více způsoby.

Doma jako na venkově

Bydlení, které připomíná prázdniny u babičky a dědy někde na venkově, slibuje pohodu a také podporuje vztah k přírodě. Není divu, že se v něm hodně lidí cítí dobře.

Tapeta Skalsko

Fototapety: buďte vlastním designérem

Jednou z cest, jak mít originální interiér, je i použití tapet. Na výběr jich je na světě neskutečné množství. A komu je i tohle málo, tak si může nechat natisknout vlastní.

Filtrovaná káva slaví návrat.

Překapávače kávy pro ty, kdo nechtějí turka ani espresso

Překapávání je jednou z možností, jak si připravit dobrou kávu. Netrvá to dlouho a výsledek je při správném postupu zaručený. Který překapávač pro vás bude tím pravým?

Chaloupku nemusíte kupovat, určitě si ji dokážete upéct.

Nejhezčí vánoční dekorace

V neděli začal adventní čas, doba klidu a rozjímání. A také zdobení příbytků. Vždyť co by to bylo za čekání na Vánoce, kdyby u vás doma chyběly vánoční dekorace.

Ani menší koupelna nemusí být ochuzená o vanu.

Jak na malou koupelnu bezpečně

Nikdo nestojí o drobné či větší nehody, v každé koupelně se chceme pohybovat bezpečně. Jak toho docílit, když je prostor poněkud malý?

Vánoční tipy: zážitky, na které se nezapomíná

Nabízíme vám další porci tipů na vánoční dárky, tentokrát ale trochu jinak. Vyberte svým blízkým zážitek, na který budou dlouho vzpomínat. A díky němu i na vás.

Pohovka na každodenní spaní

Jaká rozkládací pohovka je ideální pro každodenní spaní

Kvalitní spánek je důležitý. Co ale dělat, když vám prostory nedovolí pořídit si plnohodnotnou postel? Sáhněte po kvalitní sedačce na každodenní spaní. Pomůžeme vám vybrat tu pravou. 

Zaoblené prosklení skříněk příjemně oživuje ostré hrany.

Inspirace: kombinace různých tvarů. Proč a jak je použít v interiéru?

Každý domov se po čase okouká a potřebuje nový náboj. Oživit ho můžete také díky různým tvarům, a vůbec nemusí jít o extravagantní řešení.

Stěhování může znamenat nový začátek.

Papírování při stěhování. Co je třeba vyřídit, když měníte adresu

Stěhování je náročné po všech stránkách, ale nejde jen o balení věcí a nábytku. Při tom všem shonu vás ještě čeká spousta papírování a vyřizování po úřadech.

Při použití svítidel a dalšího elektro zařízení v koupelně se také řiďte doporučením výrobců, rovněž je nezbytná odborná instalace.

Osvětlení a další elektro zařízení v koupelně. Kde je (ne)smíte použít?

Do výběru svítidla nebo nové zásuvky či vypínače z pohledu designu vám nikdo mluvit nebude. Ale při jejich umístění v koupelně se už musíte řídit určitými pravidly.

LED bambusová hvězda s časovačem se dá zavěsit třeba i na zeď, průměr 53 centimetrů, cena 1399 Kč.

Vánoční tipy: interiérové doplňky

Někomu se hodí třeba nové zrcadlo, jinému koš na prádlo a další by možná rád hezké a kvalitní povlečení. Prostě praktické věci. Ale i ty můžou nejen dobře sloužit, ale také skvěle vypadat.

Hrací koutek

Jak zařídit dětský pokoj prakticky a efektně

Zařizujete dětský pokoj, ale pořád nevíte, jak ho účelně a správně vybavit? Poradíme vám, jaký nábytek je nejlepší a kam ho umístit.

Lakovaná dvířka T.lacq si lze pořídit v desítkách různých odstínů.

Inspirace: Tady bydlí chlap!

Bydlení zařízené výhradně pro muže stále překonává spoustu klišé. Přitom je to tak jednoduché. Až na výjimky chtějí mít pánové jasno a stejně přistupují také k zařizování interiéru. Přímočaře.

Úchytky můžete vybírat v souladu s dekorem  a designem nábytku, nebo z nich naopak vytvořit kontrast.

Kuchyňské skříňky, otevřete se! Za co je (ne)chytnout?

Aby kuchyňská linka fungovala k vaší úplné spokojenosti, řešte nejen nábytek a spotřebiče či osvětlení, ale také detaily. Jako například úchytky. Ale dost možná se obejdete i bez nich.

Indukční varná deska Mora VDIS 658 FF se dvěma Flexi zónami a funkcí Move Zone umožňuje vařit prakticky na celé ploše varného panelu bez omezení tvarem, velikostí a počtem nádobí, cena 12 990 Kč.

4x o vaření na indukci plus na co pozor

Vařit rychle, bezpečně a nic nepřipálit, to jsou hlavní benefity indukce. Zvyknout si na ni sice chvíli trvá, ale jak to zvládnete, nebudete ji chtít měnit.

Svíčky dodávají prostoru ohnivý element, představující teplo a světlo a podporujícíc radost i čistou mysl.

Harmonická koupelna podle feng shui

Necítíte se ve své koupelně dobře? Tak to změňte. K větší pohodě přispějí pravidla starodávné čínské filozofie zvané feng shui. Zkuste se řídit alespoň některými a rázem vás zaplaví dobrý pocit.

Výhody kusových koberců

5 důvodů, proč si pořídit kusový koberec

Kusové koberce už dávno nejsou jen pouhými lapači prachu, jak tomu kdysi bývalo. Během let se jejich kvalita zvýšila natolik, že se staly nepostradatelnou součástí našich domovů. Objevte pět pádných důvodů, proč by měl kusový koberec zdobit i váš dom...