Digestoř ve varné desce. Praktická věc, nebo peníze vyhozené oknem?

Varná deska s integrovaným odsáváním par vypadá skvěle. Vše, co potřebujete, pojme jeden spotřebič, zjednodušuje se ovládání. Ale funguje taková digestoř stejně dobře jako samostatný odsavač par?

DIY. Vyrobte si mýdlo sami. Stihnete to ještě dnes

Chybí vám několik drobných dárků k Mikuláši? Nebo chcete udělat radost sami sobě? Vyrobte si doma mýdlo. Potřebujete hlavně mýdlovou hmotu, barvu a formu, vše ostatní je bonus navíc.

Odpadkový koš

Jak velký koš na odpadky skutečně potřebujete?

Ať už se snažíte žít udržitelně, nebo ne, pravdou je, že každá domácnost produkuje nějaký odpad. Někomu stačí jeden koš na všechen odpad, ale čím dál více lidí recykluje nebo má jiné specifické požadavky. Jak ale vybrat ten správný odpadkový koš?

Kostra pohovky Grab Raw Honey Karup je vyrobena z masivního dřeva a potah z manšestru. Cena 26 990 Kč.

Každý pes jiná ves? Více stylů lze v interiéru smíchat i vkusně

Na vytváření sladěného interiéru, kde se rozehrává zábavná hra na originální pojetí a mísení stylů, není těžké si vylámat zuby. K zařizování je třeba přistupovat s citem a opatrností, protože ne vše se dá kombinovat. Na druhou stranu jsou pravidla od...

Plovoucí sauna

Plovoucí sauna: užijte si saunování uprostřed jezera či rybníku

Saunování je v České republice velice oblíbenou činností, a to platí pro každé roční období. Co takhle si ale užít tento relax uprostřed přírody? Objevila se tady nová zajímavá možnost, kdy si můžete pořídit plovoucí saunu, kterou lze umístit přímo n...

Mlýnek na kávu

Jaký mlýnek na kávu je nejlepší? Ruční, nebo elektrický?

Patříte mezi ty, kteří si nedokáží představit den bez šálku lahodné kávy? A víte, že výslednou chuť může ovlivnit i to, jak máte namletá kávová zrna? V dnešním článku vám prozradíme, jestli je lepší zvolit ruční, nebo elektrický mlýnek na kávu.

Mramor v interiéru

Famózní mramor v interiéru. Je luxusní, nadčasový a elegantní

Mramor je využíván po celá staletí – zejména jako designový prvek. A přesto stále nevyšel z módy. Je spousta způsobů, jak můžete tento elegantní materiál ve svém interiéru využít. Nevěříte? Přesvědčte se s námi!

Knihovna skleněná?

Práší se vám na knihy? Pořiďte si knihovnu se skleněnými dvířky

Je na úklid udržitelnější otevřená, nebo zasklená knihovna? Vyberte řešení, které může zachránit vaše knihy i váš čas.

Papírové plánování je překvapivě mnohem efektivnější než digitální.Plánování života na papíře je mnohem efektivnější než

Už máte diář? Je to osobnější a nikdy se vám nevybije

Proč si pořizovat papírový diář, když jste téměř srostlí s mobily a elektronickými aplikacemi? Protože se vám na rozdíl od moderní techniky nikdy nevybije. A navíc platí: co si zapíšete rukou, to si budete lépe pamatovat.

Bosch Tassimo Finesse

Test kávovaru Bosch Tassimo Finesse

Když mi přišla krabice s kávovarem Bosch Tassimo Finesse, dost jsem se těšil. S kávovary mám pramalou zkušenost. Moje káva se většinou sestává ze dvou lžiček rozpustného instantního zobání v opravdu velkém hrnku.

Tohle vážně do záchodu nepatří! Co byste neměli posílat dál?

Každý dospělý člověk ví, že záchod není kontejner, přesto do něj házíme to, nad čím nejen vodohospodářům zůstává rozum stát. Záchod přece není odpadkový koš! Co do něj opravdu nepatří?

Adventní věnec

Znáte tradici adventního věnce? A jakou barvu mají mít jeho svíčky?

Vánoce bez adventního věnce si umí představit jen málokdo z nás. Víte ale, kde se tradice zapalování svíček na věnci vlastně vzala, jaký význam mají jednotlivé svíce a jaké barvy by měly mít?

Malování dlaždic

Obklad v kuchyni nemusíte měnit za nový. Dlaždice můžete natřít!

Už vás omrzel design či barva vašich dlaždic v kuchyni? Nemusíte je hned složitě bourat a měnit za nové. Můžete je natřít barvou. Pokud si nejste jisti, zda se toto řešení hodí i do vaší kuchyně a jaké barvy jsou pro malování obkladů nejlepší, přečtě...

Shabby Chic Vánoce

Na oko ošuntělé, a přitom dokonalé dekorování Vánoc

Něžné a romantické – přesně takové je každé bydlení ve stylu shabby chic. Přemýšlíte, jak tuto pohodu přenést i do vánočního interiéru? Pak se inspirujte s námi!

DIY. Úžasná a přitom jednoduchá vánoční dekorace ze dřeva

Chcete vánoční stromek, který vydrží déle než jedny svátky? Vyrobte si podle našeho návodu tuhle krásnou dekoraci ze dřeva.

Bolest zas při sezení

Jak sedět, aby vás nebolela záda

V dnešní době většinu dne sedíme. A to s sebou nese nežádoucí následky – bolest zad. Ještě aby ne. Hrbíme se a všelijak kroutíme. Jak se té ukrutné bolesti zbavit? Na co si dávat pozor?

Aku vysavač Electrolux 800 Ultimate zaujme hned dvakrát. Poprvé praktickou výbavou a podruhé designem – celá nová řada vysavačů 800 získala prestižní ocenění iF Design Award 2022. Cena 13 699 Kč.

Dárky pro váš byt: novinky ze světa spotřebičů

Co chcete od nových spotřebičů? Aby dobře fungovaly i vypadaly a byly bezpečné. To vše splňují novinky, které jsme pro vás vybrali.

Madla v koupelně se hodí i mladým

Natáhli jste se jak širocí, tak dlouzí v koupelně jen proto, že jste se neměli kde zachytit? Nečekejte, až půjdete do důchodu, chytrá madla si můžete pořídit ihned.

Dekorace na zeď do koupelny

Pojďte si zkrášlit koupelnu

I koupelna si zaslouží vypadat pěkně. Přece jen v ní trávíme denně nějaký ten čas. Spoustu koupelen, obzvlášť těch panelákových, moc prostoru k výzdobě nenabízí, ale když se chce, všechno jde. Dnes se podíváme na to, jakými dekoracemi vyzdobit zeď ko...

mramorová kuchyně

Mramorová deska v kuchyni je trendy!

Mramorové desky v kuchyni už nejsou pouze výsadou příbytků hollywoodských hvězd. Poslední dobou jsou stále více oblíbené i v „obyčejných” domácnostech. Přečtěte si, jaké jsou výhody a nevýhody mramorové desky.

Tradiční, přesto moderní vánoční výzdoba

Jak tradičně, a přesto efektně a moderně vánočně vyzdobit interiér

Ptáte se, jak může vypadat spojení barev po vzoru tradičních vánočních motivů a moderního designu s jednoduchými tvary? Pak se podívejte s námi.