Novostavba luxusního apartmánového domu se nachází v oblíbeném horském středisku Janské Lázně. Svým designem, který kombinuje dřevo a kamenný obklad s moderními prvky v barvě antracitu, koresponduje s přírodou a skvěle zapadá do okolní krajiny.

Zdroj: VLM

Sportování i klidný odpočinek

Vynikající poloha apartmánu je bezesporu velkou výhodou. Jeho majitel zde najde vytoužený klid a odpočinek, zároveň může využít širokých možností sportovního vyžití v každém ročním období. Apartmán je vzdálený jen několik metrů od lyžařského střediska, které poskytne zajímavé sportovní příležitosti v zimě i v létě.

Zachování horského stylu

Designérka z Gebas atelieru, který byl požádán o spolupráci, pro klienta navrhla interiér jednoho z apartmánů. Hlavním požadavkem byl interiér navržený v moderním horském stylu, který by dokonale souzněl jak s budovou, tak s krásným okolím.

Jednalo se tedy o návrh kuchyně spojené s obývacím pokojem, dvou samostatných ložnic, koupelny se sprchovým koutem a WC s umyvadlem.

Prim v interiéru hrají přírodní materiály, barvy a moderní vkusné doplňky. Nábytek byl vyroben od truhláře přímo dle návrhu.

Vybavení místností

Moderní kuchyně v alpské bílé barvě v kombinaci s černou pracovní deskou a granitovým dřezem působí velmi luxusním a zároveň decentním dojmem. Zajímavostí je malá vestavěná vinotéka.

Kuchyně je v hlavní obývací místnosti, ale opticky je oddělena masivním dubovým jídelním stolem a krbem, který je obložený přírodním štípaným kamenem. Obývací části dominuje kožená sedačka.

Celkový moderní dojem podtrhují designová světla, která jsou sladěná v celém prostoru a volbou bodového nebo celkového osvětlení mění atmosféru prostředí. Horský styl apartmánu umocňuje dřevěná podlaha a doplňky, ať jde o stolky ve tvaru špalku, nebo kožešiny.

Ložnice jsou vybavené masivními dubovými postelemi. Výrazným prvkem jsou dřevěné obklady na zdi v kombinaci s bílou výmalbou. Další zajímavostí je dubová lavice s černou podnoží.

V koupelně designérka opět zvolila šedý obklad v kombinaci s dřevěnou umyvadlovou skříňkou a nerezovými doplňky. Z obytného prostoru je vchod na prostornou terasu s nádherným výhledem do okolí Janských Lázní.

Informace o projektu

  • Obývací pokoj a kuchyně 28,30 m2
  • Ložnice 14,24 m2
  • Ložnice 12,33 m2
  • Chodba 7,23m2
  • Koupelna 2,24 m2
  • WC 1,96 m2
  • Návrh a realizace: 2022–2023

Zdroj: Dům&Zahrada

Související články