V naší nejnovější anketě vám přinášíme řadu návrhů koupelen pro malé byty, které byly vygenerovány umělou inteligencí. Tyto návrhy nejsou jen obyčejné; jsou to skvosty moderního designu, které kombinují funkčnost, estetiku a inovativní využití prostoru.

Zadali jsme AI, aby vytvořila koupelny, které jsou nejen stylové, ale také maximálně využívají dostupný prostor. Prompt zahrnoval jak klasičtější dřevěné koupelny, tak i barevnější. A jelikož šlo o malé koupelny, tak v nich měl být prostor maximálně na toaletu, sprchový kout, pračku a zrcadlo. Výsledky? Od minimalistických konceptů po kreativní řešení úložných prostor - vše navrženo s ohledem na malé prostory.

Koupelna v bytě

Líbila by se vám nějaká malá koupelna do bytu, kterou by navrhla umělá inteligence? 

Prohlédněte si naše návrhy a hlasujte v anketě o tom, který z nich vám nejvíce vyhovuje. Možná zjistíte, že vám umělá inteligence může poskytnout inspiraci, kterou jste hledali, nebo vám alespoň pomůže lépe si představit, jak by vaše koupelna mohla vypadat.

Co je prompt?

Prompt je příkaz, návrh, prosba, popis… Čeština nemá jeden výraz pro to, co je vlastně zadáním pro umělou inteligenci. Proto se ustálil anglický výraz „Prompt“, který zahrnuje všechno dohromady. Promptem tedy vkládáme naše požadavky pro AI.

Nechte se inspirovat a možná se již brzy pustíte do přestavby vaší koupelny tak, aby byla nejen krásná, ale také plně funkční, i když jste omezeni prostorem.

Zajímají vás podobná témata?
Nedávno jste si mohli prohlédnout návrhy domů, dětských pokojů a dřevostaveb vytvořené umělou inteligencí. V následujících dnech budeme zveřejňovat další inspirativní návrhy. Můžete se těšit a vybírat z návrhů dalších domů.

Zdroj: Dům&Zahrada

Související články