Mramorové doplňky

Interiérový trend: Objevte krásu mramoru

Mramor je elegantní, nadčasový a i po letech si zachovává svou krásu. V tomto článku se dozvíte, jaké existují typy mramoru a které mramorové doplňky jsou nejkrásnější.

Apartmán XVII

Neuvěřitelná rekonstrukce bytu v domě ze 17. století

Nemusí být vždy historie to hlavní, co v rekonstruovaných starých domech obdivujeme. Může to být třeba i odvaha a modernost.

Obklady do kuchyně

Nejlepší obklad do kuchyně: dlaždičky, desky, nebo sklo?

Konečně jste do nové kuchyně vybrali kuchyňskou linku, podlahu i vhodné osvětlení, ale ve výběru obkladu za linku stále tápete? Tady jsou jejich výhody i nevýhody.

Úzká čtyřdveřová chladnička Hisense RQ563N4SWF1 o šířce 80 cm nabízí objem 454 litrů. Její součástí je také integrovaný dávkovač studené vody bez nutnosti připojení na vodovod, cena 24 990 Kč.

Tipy pro ještě praktičtější kuchyni

Kde se dobře vaří, tam se opravdu lépe daří. Zní to jako klišé, ale když vytuníte svou kuchyni k dokonalosti, vaření se pro vás stane radostí.

Rowenta X-Plorer Serie 95 Animal (RR7975) si krásně poradí s nepořádkem, který zanechávají mazlíčci. Jeho navigace využívá kameru i laser zároveň. Disponuje 3 speciálními kartáči a 2 mopy, nabízí 4 režimy úklidu, cena 18 999 Kč.

Pravda a mýty o robotickém vysavači

Čím větší byt a více uživatelů, tím náročnější je jeho úklid. Usnadnit práci však dokáže robotický vysavač. Co se hodí vědět, než si ho pořídíte?

Modulární pohovka Russell, cena zobrazeného provedení 101 979 Kč

Inspirace: Nábytek pro radost slouží i zdobí

Nečekejte, až přijde vhodný čas, radost si udělejte hned. Potěšte sebe i svůj interiér například novou šatní skříní, postelí, komodou, šikovnou policí nebo třeba pohovkou, kam se pohodlně usadíte i s návštěvou.

Jarní výzdoba bytu

Inspirace na jarní výzdobu vašeho domova

Jaro se blíží! Pozvěte nejkrásnější období roku i do své domácnosti. Máme pro vás tipy na jarní výzdobu domova. 

Černá kuchyně

Černá kuchyně: smutná, nebo elegantní?

Rádi byste si pořídili černou kuchyň, ale nejste si jistí, jestli pak místnost nebude vypadat ponuře a smutně? Nemějte strach, tmavé odstíny jsou elegantní a značí sofistikovanost a glanc. Navíc jsou odvážné, nadčasové a trendy.

Hygge bydlení

Hygge: Styl, který vám do vašeho domova vnese pohodu

Kombinace aktuální situace a náladového počasí není zrovna příznivá. I proto je právě teď ten nejvyšší čas začít se snažit o to, abyste se cítili co nejpříjemněji alespoň doma. Pomoct vám s tím může dánský styl hygge, který vychází z dánského „hoo-ga...

Spaní pro nejmenší. Malá, nebo velká postel?

S narozením děťátka se v rodině řeší mnoho věcí, novou postýlku nevyjímaje. Máte dvě možnosti: buď postel poroste spolu s ním, nebo ji budete častěji měnit.

Koupelnu s nádechem retro stylu podporuje mozaika použitá na podlaze.

Podkrovní koupelnu musíte vybavit hlavně prakticky

Podkroví na jedné straně představuje atypický prostor s nezaměnitelnou atmosférou, na druhé se díky šikminám hůře zařizuje. Co prospěje koupelně, pokud ji situujete právě sem?

Eklektický styl fandí experimentům

Libujete si v různých interiérových kouscích, které k sobě na první pohled neladí? Pak máte nakročeno k eklektickému stylu, pro něhož je typická právě pestrost zařizovacích předmětů.

Solitérní nábytek

Solitérní nábytek jako designová pecka v interiéru

Chcete dodat vašemu bydlení nevšední nádech a zbavit ho stereotypu? Zaměřte se na solitérní nábytek s originálním designem. 

Praktický nůž na chleba a pečivo Lari, déka čepele 20 cm, cena 999 Kč

Kuchyňské nože pod lupou, 2. díl

Před týdnem jsme si posvítili na základní parametry výběru nožů do kuchyně, nyní se budeme věnovat jednotlivým typům. Proč? Protože mít doma jen dva tři nože už nestačí.

Mikrovlnka v retro designu Candy Divo kromě funkce ohřevu a rozmrazování nabízí také grilování. Na výběr máte více variant barevného provedení, cena 3990 Kč.

Mikrovlnku nic nenahradí. Co všechno může umět?

Mikrovlnné trouby patří mezi nejpoužívanější spotřebiče. Dříve hlavně sloužily k ohřevu pokrmů, v současnosti dokážou nabídnout i mnohé jiné funkce.

Jak zařídit nájemní byt

5 praktických tipů, jak zařídit nájemní byt

Pronajali jste si dočasně byt a nyní přemýšlíte, jak ho vylepšit, abyste do něj nemuseli investovat vysoké částky? Nemusí to být zas tak nákladné. Poradíme vám, jak zařídit nájemní byt jednoduše a levně.

Neotřelé barvy a hodně chromu i lesku hrají zásadní roli.

Návštěva bytu, který jen tak neuvidíte. Takhle může vypadat růžový sen

V záplavě moderních interiérů provedených převážně v neutrálních barvách vypadá použití růžové jako dominantního prvku velice odvážně. Tohle je zhmotněný sen.

Kuchyňské nože pod lupou, 1. díl

S rozmachem domácího vaření vyvstává potřeba doplnit kuchyňské náčiní a jedním z nejdůležitějších pomocníků jsou nože. Na první pohled nepoznáte, jestli budou dobře řezat. Čím se tedy řídit při nákupu?

U každé chytré zásuvky si předem ověřte, s jakou maximální zátěží může pracovat. V případě WiZ Smart Plug CZ/SK jde o 2300 W, cena 529 Kč.

Chytré zásuvky vám usnadní život

Jsou sice malé, ale dokážou velké věci. Největší výhodou chytrých zásuvek je pohodlné a bezpečné ovládání elektrozařízení na dálku. Jak to funguje a co ještě zvládnou?

Dotaz čtenářky: Výměna otopného koupelnového žebříku. Jde to kus za kus?

Otopný žebřík v koupelně je praktická věc, pomůže s vytápěním i sušením ručníků. Když pomalu dosluhuje, je možné ho jednoduše nahradit novým?

Jak opticky zvětšit malý byt

7 triků, jak opticky zvětšit místnost

Bydlíte v malém bytě a přemýšlíte, jak z pokojů vytěžit co nejvíce? Máme pro vás pár triků, jak opticky zvětšit místnost a získat tak vzdušný a prosvětlený byt.