Můžete hlasovat v soutěži ZAHRADA ROKU 2013

Zahrada roku 2013

Autor: redakce

Hledáme nejkrásnější zahradu a rostlinu v ČR. Posílejte fotografie své zahrady nebo své květiny a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Máte u svého domu či chaty zahradu? Pochlubte se nám! Můžete vyhrát některou ze zajímavých cen. Vyhlašujeme již čtvrtý ročník soutěže Zahrada roku, kterou pořádá časopis DŮM&ZAHRADA společně s internetovým portálem www.dumazahrada.cz. Soutěžit může každý!

Soutěží se ve dvou čtenářských kategoriích:

Zahrada roku 2013

Tato kategorie je určena pro všechny majitele zahrad. Hodnotí se celkový dojem, koncepce zahrady, její kompozice, propojení s domem, použité rostliny a samozřejmě kvalita fotografie.

Rostlina roku 2013

Nová kategorie pro tento rok určená pro nejširší veřejnost. Hodnotí se v ní solitéry i skupiny rostlin. Nehraje přitom roli, zda se jedná o rostlinu v zahradě, nebo z truhlíku na balkoně. Hodnotí se krása, výjimečnost a samozřejmě kvalita fotografie.

Jak soutěžit?

Nahrávat své fotografie s krátkým popisem můžete v těchto fotogaleriích:

Fotografie může nahrávat pouze registrovaný a přihlášený uživatel serveru www.dumazahrada.cz. U svých přihlašovacích údajů prosím vyplňte mailovou i korespondenční adresu. Pokud vyplníte i mobilní telefon, bude v případě výhry komunikace mnohem rychlejší.

Každá fotografie by měla mít svůj popisek. Každý uživatel může nahrávat neomezený počet fotografií. Ovšem všechny jeho fotografie v jedné kategorii se budou počítat za jednu zahradu nebo rostlinu. Soutěžící tak nemůže v jedné kategorii vyhrát více výher.


Prosíme všechny soutěžící, aby nahrávali své fotografie o maximální velikosti 3 MB, ale zálohovali si své fotografie v původní velikosti, abychom je případně mohli využít i v tištěné podobě, která potřebuje co nejlepší kvalitu. Děkujeme


Jak bude soutěž probíhat?

Soutěž probíhá od 18.6. do 19.11.2013. Fotografie je možné vkládat na portál www.dumazahrada.cz od 18.6. do 19.8.2013. Hlasování veřejnosti začíná 20.8. a trvá až do 25.9.2013. Z obou kategorií bude vybrána dvacítka fotografií s největším počtem hlasů, z nichž odborná porota vybere první tři místa pro obě kategorie. Zveřejnění finálové desítky proběhne v časopise DŮM&ZAHRADA 11/13 a 15.10.2013 na www.dumazahrada.cz. Vítězové budou vyhlášeni v DŮM&ZAHRADA 12/13 a 19.11.2013 na www.dumazahrada.cz.

O co můžete soutěžit?

1. cena pro obě kategorie

Bazén Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m, včetně kartušové filtrace a filtrační vložky

2. a 3. cena pro obě kategorie

Parfém Sensuelle od společnosti Avon

Fotografie s největším počtem hlasů získá předplatné časopisu DŮM&ZAHRADA na celý rok.

Komentáře

Načítám komentáře...