Soutěžte o kuchařku dobrot z celé naší republiky

Soutěž byla již ukončena. Výhercům gratulujeme.

Kniha

V kuchařské knize Putování s vařečkou po Čechách, Moravě a Slezsku vás mistr kuchař Jaroslav Vašák zavede do všech krajů České republiky. V každém regionu Vám představí tradiční produkty, pokrmy i nápoje, které jsou dodnes vyráběny a připravovány podle historických receptur. Dozvíte se, jaký mají původ Chodské koláče nebo Valašské frgály, odkud pochází recept na Hořické trubičky, čemu se v Praze říkalo Podskalské grundle, co je to Císařský trhanec, jaké perníky se pečou v Pardubicích, a jaké v Českém Krumlově, a mnoho dalších zajímavostí. V kuchařské knize najdete také 166 receptů na tradiční jídla z jednotlivých krajů, i recepty na pokrmy moderní kuchyně. Recepty jsou rozděleny do kapitol podle typu, od předkrmů, polévek, přes drůbež, různé druhy mas až po moučníky. Kuchařská kniha o rozsahu 160 stran obsahuje více než pět set fotografií.

Kniha

Kniha

Kniha

Knihu zakoupíte zde: https://www.knihyproregion.cz/Putovani-s-vareckou-po-Cechach-Morave-a-Slezsku-d19.htm


Nyní má pět výherců šanci vyhrát tuto kuchařku.Termín soutěže je od 7.9 do 20.9 2015 včetně. Vyhrává ten, kdo správně odpoví jako 20., 40., 60., 80., a 100. v pořadí. Výherce zkontaktujeme a pošleme jim výhry po skončení soutěže. Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku:

Putování s vařečkou po Čechách, Moravě a Slezsku Nejznámější žaludeční kapky na světě vznikly už na počátku 19. století v jednom lázeňském městě v Čechách. Lékárník, který je namíchal a začal prodávat místním pacientům, sotva mohl tušit, že jednou jeho medicína povýší na likér, známý a vyhledávaný po celém světě.

Soutěž byla ukončena. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem.